Konferencja prasowa zapowiadająca Dzień Otwarty Pałacu Młodzieży

i

Autor: Pałac Młodzieży Konferencja prasowa zapowiadająca Dzień Otwarty Pałacu Młodzieży

Czas wolny

Pałac Młodzieży w Nowym Sączu zaprasza na Dzień Otwarty

2023-05-31 7:22

Będzie pokaz prac młodych artystów, występy tancerzy i instrumentalistów, ale przede wszystkim możliwość spotkania i rozmowy z nauczycielami. Pałac Młodzieży w Nowym Sączu organizuje Dzień Otwarty. W trakcie piątkowej imprezy będzie można zapisać swoje dziecko na warsztaty na nowy rok szkolny.

Pałac Młodzieży w Nowym Sączu zaprasza na Dzień Otwarty

Każdy znajdzie coś dla siebie. Pałac Młodzieży z Nowego Sącza organizuje Dzień Otwarty. Już w piątek, 2 czerwca od godziny 15 do 18 w budynku przy Rynku 14 będą dyżurować nauczyciele, którzy dokładnie opowiedzą o warsztatach i zajęcia, które prowadzą. Warto skorzystać z tej oferty, bo Pałac, to przede wszystkim miejsce, gdzie dzieci i młodzież nie tylko szlifują, ale też odkrywają swoje talenty.

Festiwal gier w Nowym Sączu

To jest najlepsze miejsce, w którym dzieci i młodzież mogą zweryfikować swoją wrażliwość i swoje talenty, ale też odkryć coś nowego. Mogą rozwijać się, poświęcać czas swojej pasji. Te talenty, które w nich drzemią, mogą tu odkryć, a pomoże w tym świetna kadra nauczycieli. Można wybierać spośród wielu zajęć prowadzonych w czterech działach — plastycznym, muzyki i tańca, folkloru i tradycji oraz promocji i kultury — mówi Milenia Małecka Rogal dyrektor Pałacu Młodzieży.

Oferta Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu

W trakcie Dnia Otwartego będzie można też zobaczyć nową wystawę prac uczniów Pałacu „Cacko z dziurką”. Nie zabraknie też koncertu. Przypomnę. Dzień Otwarty Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu już w piątek od godziny 15 do 18 w budynku przy Rynku 14. Dokładna ofertę Pałacu Młodzieży na nowy rok szkolny znajdziecie TUTAJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE