Ostatnie dni na zgłoszenie się do akcji „Sprzątamy dla Sądecczyzny”

2022-09-21 12:13
torba ze śmieciami
Autor: www.pixabay.com

Przed nami akcja „Sprzątamy dla Sądecczyzny”. Organizują ją Małopolskie Centrum Kultury Sokół i Fundacja HORYZONT 360. Mogą się do niej przyłączyć się między innymi szkoły czy przedszkola, ale nie tylko. Zasady są bardzo proste.

Zasady są bardzo proste

Wystarczy wyszukać miejsce, które chcemy posprzątać, potem zebrać śmieci i przygotować fotorelacje z akcji. Organizatorzy nie wyznaczają konkretnych miejsc, które trzeba posprzątać, bo tak naprawdę śmieci są wszędzie. Ważne, żeby akcja odbyła się w regionie sądeckim.

Sądeczanie sprzątali brzegi Kamienicy

Do 22 września przyjmujemy formularze zgłoszeniowe, tylko i wyłącznie droga mailową i na tej podstawie przekażemy worki na śmieci razem z rękawicami. Potem będziemy prosić o zdjęcia tego, co udało się zebrać – mówi Monika Dziedzina z fundacji Horyzont 360.

Sonda
Czy segregujesz śmieci?

Grupy, które chcą przyłączyć się do sprzątania Sądecczyzny, mogą się zgłaszać jeszcze tylko do czwartku, 22 września. Szczegóły są TUTAJ lub na stronie Fundacji Horyzont 360. Na grupy, które zbiorą najwięcej śmieci, czekają nagrody.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE