Nowy Sącz zasypany śniegiem. Sprawdź kto cieszy się z zimowej aury [AUDIO, WIDEO]

2021-01-14 14:15
Zima w Nowym Sączu
Autor: Michał Rejduch Zima na dobre zagościła w Nowym Sączu

Poranne odśnieżanie samochodu, skrobanie szyb, korki na ulicach i wydłużony dojazd do pracy. Prawdziwa zima pojawiła się na Sądecczyźnie i nie daje spokoju kierowcom. Padający śnieg skutecznie utrudnia im życie. Są jednak tacy, którzy z opadów śniegu bardzo się ucieszyli, a z piwnicy wyciągnęli zimowy sprzęt…

Kierowcy liczą na szybkie ocieplenie, a fani zimy na kolejne mroźne dni. Wystarczyły dwa dni dzień z opadami śniegu, a w nowosądeckich parkach pojawili się fani jazdy na sankach. Wystarczy mała górka i jak się okazuje, można się świetnie bawić. Z piwnicy wyciągnęli sanki oraz jabłuszka i ruszyli na górki.

Posłuchaj: Mieszkańcy Nowego Sącza korzystają z zimy i jeżdżą na sankach

Pogoda fanom jazdy na sankach ma sprzyjać. W najbliższych dniach w Nowym Sączu i okolicy zapowiadane są opady śniegu oraz mróz. Na nowosądeckich osiedlach jest gdzie pojeździć na sankach. Popularne górki znajdziemy między innymi w parku przy ulicy Kraszewskiego ale też na osiedlu Millenium. Fanów jazdy na sankach można spotkać także na wzgórzu przy ruinach sądeckiego zamku oraz na Kocich Plantach.

Nowy Sącz w zimowej scenerii

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE