Justyna i Natalia Migacz podczas zawodów w Raszynie

i

Autor: ADeeM Justyna i Natalia Migacz podczas zawodów w Raszynie

Taniec

Nowy Sącz. Siostry Migacz mistrzyniami Polski. Teraz wystąpią w Stanach Zjednoczonych

2023-03-30 12:45

Wystąpiły w duecie i wytańczyły sobie pierwsze miejsce, które może zaprowadzić je na szczyt kariery. Sądeczanki mają szanse na tytuł mistrzyń świata. W ostatnich zawodach w Raszynie dziewczyny pokazały, na co je stać!

Tancerki z Nowego Sącza najlepsze w Polsce

Młode tancerki z Nowego Sącza mają szanse podbić świat i pokazać się w Stanach Zjednoczonych. Justyna i Natalia Migacz kilka dni temu wywalczyły pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski, które zorganizował Polski Związek Cheerleadingu. Przygotowania trwały bardzo długo. Mimo że każda z nich tańczyła już w duecie, to dopiero odkąd zaczęły robić to razem, odnoszą coraz większe sukcesy.

Gigantyczna palma wielkanocna w Nowym Sączu

Nasza kategoria nazywa się "cheer hip-hop", czyli to takie połączenie zagrzewania do walki z hip-hopem. Zdobyłyśmy tytuł mistrzyń Polski, tym samym zdobywając nominacje na mistrzostwa świata w Orlando. Konkurencja była bardzo duża. Tańczyłyśmy do składanki piosenek, które są teraz na topie w stacjach radiowych – mówi Natalia Migacz, jedna z tancerek.

Tancerki na co dzień ćwiczą w szkole tańca AdeeM, są tak także instruktorkami tanecznymi tańców hip-hop i break dance.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE