"Nowy Sącz miastem kwiatów i zieleni". Podsumowano kolejną edycję konkursu

2022-10-06 12:34
kwiaty
Autor: www.pixabay.com

Konkurs już po raz 24 zorganizował Urząd Miasta. Brały w nim udział osoby i firmy, które mogą pochwalić się najbardziej ukwieconymi ogrodami i balkonami. Kwiaty i rośliny oceniała specjalna komisja.

Praca w ogrodzie to dla nich pasja. Poświęcają na to każdą wolną chwilę

Dla wielu z nich praca z kwiatami i roślinami to wielka pasja. Mowa o mieszkańcach Nowego Sącza, którzy wzięli udział w konkursie „Nowy Sącz miastem kwiatów i zieleni”. Konkurs powrócił po dwóch latach przerwy. Specjalna komisja oceniała nie tylko ogrody, ale też balkony i otoczenia prywatnych firm. Wszyscy uczestnicy zgodnie podkreślali, że aby ogród czy balkon był ładny, trzeba włożyć w niego sporo pracy. Wiele osób poświęca na to każdą wolną chwilę.

POSŁUCHAJ: uczestnicy konkursu "Nowy Sącz miastem kwiatów i zieleni" oraz wiceprezydent miasta Magdalena Majka

Konkurs powrócił po dwóch latach przerwy. Nie organizowaliśmy go przez pandemię, ale też przez zeszłoroczne wichury i ulewy z gradem, które przeszły przez nasz region. Wybór był bardzo trudny. Wszystkie te ogrody, balkony i miejsca pokazywały, że praca przy nich, to naprawdę radość i pasja tych osób, które w tym konkursie wzięły udział – mówi wiceprezydent Nowego Sącza Magdalena Majka, która również oceniała w konkursie.

Sonda
Lubisz jesienne kwiaty?

W tym roku na konkurs „Nowy Sącz miastem kwiatów i zieleni” trafiło blisko 40 zgłoszeń.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE