Nowy radiowóz dostali policjanci ze Starego Sącza. Do prezentu dołożyły się lokalne samorządy

2021-11-24 16:10
Nowy samochód trafił do policjantów ze Starego Sącza
Autor: Starostwo powiatowe w Nowym Sącz Nowy samochód trafił do policjantów ze Starego Sącza

Policjanci ze Starego Sącza dostali nowy samochód. Jest to volkswagen transporter. Pieniądze na zakup takiego pojazdu pochodzą z budżetu Policji oraz kilku lokalnych samorządów.

Do nowego samochodu dla starosądeckich policjantów dołożyło się Starostwo Powiatowe z Nowego Sącza, ale też miasto Stary Sącz oraz gminy Łącko i Podegrodzie.

Zawsze wspieramy służby mundurowe, które odpowiadają za zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom Sądecczyzny. Funkcjonariusze muszą mieć nowoczesny i sprawny sprzęt, aby nieść pomoc i szybko reagować w razie różnych zdarzeń. Dlatego właśnie, co roku przekazujemy pieniądze na zakup nowych samochodów dla policjantów, ale też zakup sprzętu dla strażaków ochotników, WOPR-u czy GOPR-u – mówił starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

Pojazd, który trafił do starosądeckich policjantów wyprodukowano w 2021 roku,  a jego wartość to ponad 200 tysięcy złotych. 

- Dziękuję, że zawsze możemy liczyć na wasze wsparcie – mówi młodszy inspektor  Krzysztof Dymura szef sądeckich policjantów. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?

Komisariat policji w Starym Sączu pod swoją opieką ma mieszkańców aż trzech gmin. Starego Sącza, Łącka i Podegrodzia.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE