Nowy radiowóz dostali policjanci z Krynicy Zdroju. Samochód kosztował ponad 120 tysięcy złotych

2021-12-08 16:00
Nowy radiowóz dostali policjanci z Krynicy Zdroju
Autor: KMP Nowy Sącz Nowy radiowóz dostali policjanci z Krynicy Zdroju

Drogi prezent na Mikołaja dostali policjanci z Krynicy Zdroju. To nowy samochód marki Kia Sportage, która kosztowała 126 tysięcy złotych.

Samochód, który trafił do krynickiego komisariatu wyprodukowano w 2021. Pojazd jest wyposażony szereg systemów, które zapewniają funkcjonariuszom bezpieczeństwo i komfort pracy. Nowy radiowóz będzie wykorzystywany przez mundurowych z uzdrowiska do służb patrolowych. 

Nowy radiowóz kosztował ponad 126 tysięcy złotych. Zakup był możliwy dzięki pomocy samorządu gminy Krynica-Zdrój, który dołożył połowę potrzebnych pieniędzy. Pozostała kwota pochodziła z budżetu policji.

Ten quiz zdradzi prawdę o Tobie. Nic się nie ukryje

Pytanie 1 z 8
Twój partner/partnerka chce się rozstać, co wtedy robisz?

Pod koniec listopada nowy radiowóz dostali też policjanci ze Starego Sącza. Był volkswagen transporter,  który kosztował ponad 200 tysięcy złotych.  Do zakupu dołożyło się Starostwo Powiatowe z Nowego Sącza, miasto Stary Sącz oraz gminy Łącko i Podegrodzie.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE