Nowy asfalt, chodniki i ścieżka rowerowa. Ulica 29 Listopada przestaje straszyć!

2021-09-13 15:48
Kiedy zakończy się remont ulicy 29 Listopada ?
Autor: Dariusz Ryś Kiedy zakończy się remont ulicy 29 Listopada ?

Na takie wiadomości mieszkańcy tej części Nowego Sącza czekali od dawna. Powoli kończy się remont ulicy 29 Listopada. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to większa część nowej drogi będzie gotowa już za kilka dni. Dłużej potrwają natomiast roboty na odcinku, który łączy się z ulicą Wyspiańskiego, bo tam nadal trwają prace ziemne.

Remont ulicy 29 Listopada zaczął się w marcu i miał się zakończyć w sierpniu. Tak się jednak nie stało. Miasto tłumaczy, że remont się przedłużał, bo na placu budowy odkopano dodatkowe kable energetyczne, które trzeba było wymienić.

Posłuchaj mieszkańców

Teraz prace mocno przyspieszyły, a to najbardziej cieszy mieszkańców i kierowców, bo remont ulicy 29 Listopada mocno utrudnia wszystkim życie. W tej części miasta oprócz dużego osiedla jest też szkoła, przychodnia zdrowia, MORD oraz kilka firm.

Ulicę 29 Listopada w Nowym Sączu będzie odnowiona na całym odcinku. Od Nawojowskiej do Wyspiańskiego. Fachowcy zabrali się nie tylko za samą drogę, ale też za chodniki oraz oświetlenie. Przy ulicy 29 Listopada powstanie też nowa ścieżka rowerowa.

Prace na ulicy 29 Listopada kosztowały prawie 5 milionów złotych.

QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy

Pytanie 1 z 10
Który z braci Golec jest za gwiazdką?
QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE