Nowe rondo w Limanowej już gotowe. Po niebezpiecznym skrzyżowaniu nie ma już śladu!

2021-10-27 16:21
Zakończyła się budowa ronda w Limanowej
Autor: Darek Ryś Zakończyła się budowa ronda w Limanowej

To są dobre wiadomości dla kierowców, którzy często przejeżdżają drogą krajową numer 28. Zakończyła się już przebudowa jednego z większych skrzyżowań w centrum Limanowej. To oznacza, że skończyły się też korki w tym miejscu.

Nowe rondo powstało w miejscu, gdzie spotykają się ulice Piłsudskiego, Jana Pawła II, Kolejowa i Kopernika. Przebudowano tam też chodniki i przejścia dla pieszych, a także zamontowano nowe oświetlenie uliczne. Budowa ronda kosztowała prawie 4 miliony złotych.

Dzięki temu w tej części Limanowej będzie bezpieczniej, bo często dochodziło tam do wypadków oraz kolizji. Nowe rondo ma też upłynnić ruch na całej drodze krajowej numer 28, która prowadzi przez Limanową.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE