Morsy ze Satrego Sącza

i

Autor: www.facebook.com/morsystarysacz

Nie dla nich wysokie temperatury. Morsy ze Starego Sącza rozpoczynają sezon!

2021-10-15 12:00

Od dawna czekali na ochłodzenie. Mowa o fanach kąpieli w zimnej wodzie. Ci ze Starego Sącza w niedziele rozpoczynają sezon. Dołączyć może każdy, kto lubi niskie temperatury.

Kolejny sezon zaczynają morsy ze Starego Sącza. Temperatura powietrza i wody spadła już na tyle, że kąpiele w lodowatej wodzie można zaczynać. Pierwsze morsowanie już w niedzielę, 17 października na starosądeckich stawach. Jak się do niego przygotować?

Kocie planty w Nowym Sączu po remoncie

Warto ze sobą zabrać rękawiczki, czapkę, oczywiście kąpielówki, ręcznik, przydadzą się również klapki i termos z ciepłą herbatą. Przede wszystkim powinniśmy być zdrowi. Jeżeli mamy jakiekolwiek objawy przeziębienia, jak kaszel, czy katar to morsowanie trzeba odpuścić. Spotykamy się wszyscy razem i nasze morsowanie zaczynamy od wspólnej rozgrzewki. Potem wchodzimy do wody – wyjaśnia Konrad Kolak, jeden z morsów.

Sonda
Czy znasz kogoś, kto morsuje?

Pierwsze w tym sezonie spotkanie morsów ze Starego Sącza już w niedziele o godzinie 13 na stawach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE