Nasz słuchacz z okolic Nowego Sącza ulepił ze śniegu GIGANTYCZNE ryby! [ZDJĘCIA]

2023-01-23 11:36

Ze śniegu ulepił ponad pięciometrowego suma, pięciometrowego szczupaka i wysokiego na metr bolenia. Andrzej Jodłowski, wędkarz spod Nowego Sącza słynący z tego, że złowił na stawach w Starym Sączu gigantyczne ryby, wykorzystał zimową aurę i stworzył przed domem prawdziwe dzieła sztuki.

Ze śniegu ulepił gigantyczne ryby

O naszym słuchaczu Andrzeju Jodłowskim pisaliśmy już wielokrotnie. Jego hobby, to łowienie ryb. Kilka lat temu na starosądeckich stawach złowił mierzącego ponad dwa metry suma. Ryba po sfotografowaniu trafiła do wody. Dwa lata temu Andrzej ulepił wysokiego na ponad 6 metrów bałwana. W tym roku postawił na ryby. Jak widać na załączonych zdjęciach, poszło mu całkiem nieźle!

Pierwszy w Nowym Sączu robot - kelner

Mimo że już mam trochę lat, to jest to fajna zabawa. Do ulepienia ryb użyłem łopaty i rąk. Na każdą rybę schodziło mi tak średnio dwie, może trzy godziny – mówi Andrzej Jodłowski.

Sonda
Czy łowiłeś kiedyś ryby na zamarzniętym jeziorze?

Jak długo przetrwają śniegowe ryby Andrzeja, tego nie wiadomo, bo w najbliższych dniach w regionie sądeckim mają być plusowe temperatury. Pewne jest jedno, dla wielu dużych i małych miniony weekend przyniósł mnóstwo okazji do lepienia śnieżnych figur.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE