Narkotykowy diler w rękach sądeckich policjantów. Grozi mu do 12 lat więzienia!

2022-01-13 15:40
Narkotykowy diler w rękach sądeckich policjantów. Grozi mu do 12 lat więzienia!
Autor: KMP Nowy Sącz Narkotykowy diler w rękach sądeckich policjantów. Grozi mu do 12 lat więzienia!

Policjanci z Nowego Sącza zatrzymali 36-latka, który wprowadził na rynek narkotyki o czarnorynkowej wartości blisko ćwierć miliona złotych. W mieszkaniu mężczyzny znaleźli również marihuanę i klefedron.

Kilka dni temu policjanci sądeckiej komendy, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 36-letniego mieszkańca Sądecczyzny, którego podejrzewali o rozprowadzanie środków odurzających.

Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli brunatny susz oraz woreczki strunowe z białymi kryształkami. Po dokładnym sprawdzeniu i zważeniu substancji okazało się, że jest to ponad 180 gramów klefedronu i blisko 35 gramów marihuany - mówi Aneta Izworska Zespołu do spraw Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sącz

Policjanci ustalili, że mężczyzna w okresie od stycznia 2019 do marca 2021 roku wprowadził do obrotu 7,3 kilograma marihuany o czarnorynkowej wartości 224 tysięcy złotych.

QUIZ. Polskie epoki literackie. Wiedza szkolna, nie skompromituj swojej pani od polskiego

Pytanie 1 z 12
Na rozgrzewkę: za pierwszą polskę epokę literacką uchodzi:

36-latek usłyszał zarzuty posiadania oraz wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków. Sąd zgodził się na areszt dla mężczyzny. Diler za kratkami spędzi najbliższe trzy miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do 12 lat więzienia.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE