Na razie są duże utrudnienia, ale będzie lepiej! Kończy się budowa nowego ronda w Limanowej

2021-09-13 17:55
Szybciej niż planowano idzie budowa nowego ronda w centrum Limanowej
Autor: Dariusz Ryś Szybciej niż planowano idzie budowa nowego ronda w centrum Limanowej

Dobre wiadomości dla kierowców, którzy jeżdżą drogą krajową numer 28 mają drogowcy. Jest szansa, że budowa ronda w Limanowej zakończy się szybciej niż planowano, a to oznacza koniec korków i utrudnień w centrum Limanowej.

Nowe rondo powstaje w miejscu, gdzie spotykają się ulice Piłsudskiego, Jana Pawła II, Kolejowa i Kopernika. Zgodnie z umową nowe rondo powinno być gotowe w połowie listopada, ale prawdopodobnie będzie jednak trochę wcześniej.

Na razie, kierowcy, którzy jadą trasą krajową numer 28 przez Limanową muszą się liczyć z utrudnieniami, bo w rejonie nowo budowanego ronda ruchem sterują światła. Często tworzą się tam korki.

Przebudowa skrzyżowania Kolejowej, Jana Pawła II, Kopernika i Piłsudskiego w Limanowej ma przede wszystkim poprawić bezpieczeństwo w tym miejscu, bo często dochodzi tam do wypadków czy kolizji.

Budowa ronda na drodze krajowej numer 28 w Limanowej kosztuje prawie 4 miliony złotych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE