MotoMikołaje z Nowego Sącza ruszyli w drogę. Wiemy, gdzie będzie można ich spotkać

2022-12-03 13:08
MotoMikołaje z Nowego Sącza ruszyli w drogę
Autor: Darek Ryś MotoMikołaje z Nowego Sącza ruszyli w drogę

Przygotowali setki paczek z prezentami i ruszyli w drogę. Dużo pracy w najbliższych dniach będą mieli motoMikołaje z Nowego Sącza, którzy właśnie zaczęli swoją świąteczną akcję.

MotoMikołaje w drogę wyruszyli z miejskiego rynku. W najbliższych dniach pojawią się w domach dziecka, w DPS-ach oraz w szpitalach, ale nie tyko. MotoMikołaje odwiedzą też osoby starsze i samotnie mieszkające.

Posłuchaj motoMikołajóew

W paczkach znalazły się między innymi słodycze, pluszaki, zabawki, ale też przybory szkolne. Są też paczki z produktami spożywczymi. W sumie MotoMikołaje takich paczek chcą rozdać około 2 tysiące.

Prezenty udało się przygotować dzięki sponsorom, ale też mieszkańcom miasta, którzy dołożyli się do tej akcji, bo dary były zbierane w kilku punktach w mieście.

QUIZ: Kultowe prezenty na mikołajki w PRL. Kto tego nie dostał?

Pytanie 1 z 10
Poza zbliżoną ceną, klasowe prezenty mikołajkowe musiały mieć:

MotoMikołaje w drodze będą co najmniej kilka dni bo teren, który chcą odwiedzić jest duży. To nie tylko Nowy Sącz, ale też okoliczne miejscowości.

Motomikołaje z Nowego Sącza takie akcje organizują już od wielu lat. Każdego roku udaje im się przygotować od 2 do 3 tysięcy paczek.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE