Leśne molo w Starym Sączu bije rekordy popularności. Sprawdziliśmy, ile osób je odwiedza

2022-12-15 7:32
Leśne molo
Autor: Michał Rejduch Platforma widokowa na leśnym molo w Starym Sączu

Ogromne zainteresowanie leśnym molo w Starym Sączu. Bez względu na porę roku ścieżkę w koronach drzew na Miejskiej Górze odwiedzają tłumy turystów. Atrakcja cieszy się ogromną popularnością również wśród mieszkańców regionu. Sprawdziliśmy, ile osób przeszło ścieżką. Ta liczba robi wrażenie!

Leśne Molo w Starym Sączu. Atrakcja turystyczna przyciągająca tłumy

Leśne molo w Starym Sączu otwarto późną jesienią 2021 roku. Budowa metalowo – drewnianej konstrukcji trwała kilka miesięcy. Od samego otwarcia leśne molo przyciągało do Starego Sącza turystów, którzy odwiedzali okolicę, ale też miejscowych, którzy byli ciekawi tej nowej atrakcji i widoków, jakie z góry można zobaczyć, zwłaszcza że spacer ta nietypową ścieżką jest darmowy. Turystów liczą specjalne liczniki ustawione przy wejściu.

Leśne molo w Starym Sączu

Leśne molo w Starym Sączu bije rekordy popularności

Władze gminy Stary Sącz są pod ogromnym wrażeniem popularności tej konstrukcji, zwłaszcza że poza informacjami w lokalnych mediach, nie było żadnej dużej promocji, ani hucznego otwarcia. To pokazuje, że turyści chcą takich atrakcji. Od otwarcia leśne molo odwiedziło 317 877 osób, co daje średnio ponad 600 osób dziennie. Od początku tego roku na leśne molo weszło 266 628 osób.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE