Kryte lodowisko strzałem w dziesiątkę! Sądeczanie chętnie je odwiedzają

2022-01-26 12:00
Sądeczanie chętnie odwiedzają kryte lodowisko przy ul. Nadbrzeżnej
Autor: Michał Rejduch Sądeczanie chętnie odwiedzają kryte lodowisko przy ul. Nadbrzeżnej

Ogromnym zainteresowaniem Sądeczan cieszy się kryte lodowisko przy ulicy Nadbrzeżnej. Otwarto je w święta Bożego Narodzenia. Codziennie ze ślizgawki korzystają zarówno młodsi, jak i nieco starsi. Zdarzają się dni, kiedy ze ślizgawki korzysta kilkaset osób dziennie.

Otwarte miesiąc temu lodowisko przyciąga tłumy

Można z niego korzystać codziennie i cieszy się ogromną popularnością wśród Sądeczan. Chodzi o kryte lodowisko, które niedawno otwarto w Nowym Sączu przy ulicy Nadbrzeżnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zarządza lodowiskiem, przypomina, że przy ślizgawce działa również wypożyczalnia łyżew, także każdy może z niej skorzystać.

Disco on ice przyciąga na kryte lodowisko w Nowym Sączu tłumy

Lodowisko cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Jego budowa to był strzał w dziesiątkę. Mamy tu wypożyczalnie łyżew. MOSiR jeszcze w grudniu zakupił kilkaset par nowych łyżew. Osoby, które nie maja własnego sprzętu, mogą skorzystać z wypożyczalni. Najchętniej lodowisko jest odwiedzane w godzinach popołudniowych. Mniejszy ruch jest w godzinach porannych i wieczornych — mówi dyrektor nowosądeckiego MOSiR-u Marcin Rojna.

Sonda
Umiesz jeździć na łyżwach?

Kiedy można korzystać z krytego lodowiska w Nowym Sączu?

Tu warto dodać, że w Nowym Sączu działa też drugie lodowisko. To odkryta ślizgawka, którą znajdziemy na Starej Sandecji. Kryte lodowisko przy ulicy Nadbrzeżnej jest otwarte w tygodniu od godziny 8 do 19:30, a w weekendy 9:30 do 21.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE