Kolejne remonty w bazie Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego. W garażach i myjni

2022-01-21 16:26
Kolejne remonty w bazie Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego
Autor: Starostwo powiatowe w Nowym Sączu Kolejne remonty w bazie Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego

Lepiej zabezpieczone przed deszczem, wiatrem czy śniegiem będą teraz karetki Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego. Właśnie zakończyły się remonty garaży w bazie w Nowym Sączu.

Prace były podzielone na kilka etapów. Jeden z garaży odnowiono w 2020 roku, a prace w drugim zakończyły się w ostatnich dniach. Władze Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego nie ukrywają, że takie prace były konieczne, bo garaże praktycznie się rozsypywały.

Nie tylko wymieniony został dach, ale też wszystkie bramy wjazdowe do garaży. Teraz, pomieszczenie w którym znajduje się myjnia jest schludne i funkcjonalne. Oprócz tego remontu, w ubiegłym roku przeprowadziliśmy lifting pomieszczeń sanitarnych w budynku głównym i wymieniliśmy starą podłogę w pomieszczeniach należących do zespołów wyjazdowych – mówi Bożena Hudzik -dyrektor Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego.

Mówi Bożena Hudzik -dyrektor Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego

Władze Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego dodają, że niektóre budynki w bazie w Nowym Sączu nie były remontowane od momentu powstania pogotowia czyli od 2000 roku. Ich stan techniczny był bardzo zły.

QUIZ. Sobotnia ortografia tylko dla mistrzów. Jesteś wśród nich i osiągniesz 14/15?

Pytanie 1 z 15
Na rozgrzewkę słowo, które na pewno znacie...

Pogotowie nie tylko odnawia i remontuje swoje budynki, ale też cały czas doposaża się w najnowocześniejszy sprzęt ratujący życie i zdrowie mieszkańców regionu.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE