Trwa remont ulicy Śniadeckich w Nowym Sączu. Drogowcy pracują na całym odcinku!

2022-12-06 17:02
Trwa remont ulicy Śniadeckich w Nowym Sączu
Autor: Darek Ryś Trwa remont ulicy Śniadeckich w Nowym Sączu

Trwa remont ulicy Śniadeckich w Nowym Sączu, która łączy ulicę Rejtana z Młyńską. Niestety to oznacza poważne utrudnienia, bo droga jest zamknięta dla samochodów. Prace potrwają kilka miesięcy.

W planach jest nie tylko wymiana asfaltu, ale też remont chodników. Przy ulicy Śniadeckich będzie też wymienione oświetlenie, powstanie też nowa ścieżka rowerowa. Przy okazji remontu wymienione będą też sieci podziemne.

Na czas prac Miejski Zarząd Dróg wyznaczył objazdy. Do ulicy Młyńskiej można dojechać przez ulicę Rejtana oraz ulicę Długosza. Bez przeszkód można też przejeżdżać od ulicy Pierackiego przez ulicę Śniadeckich do ulicy Młyńskiej.

Remont ulicy Śniadeckich oznacza też zmiany w rozkładzie jazdy miejskich autobusów. Inną trasą jeździ teraz linia numer 42, która nie wjeżdża na przystanki - Śniadeckich oraz Młyńska – Szpital.

Quiz. Jak dobrze znasz przysłowia świąteczne

Pytanie 1 z 8
Kiedy Gody jasne, to:

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to przebudowa ulicy Śniadeckich w Nowym Sączu zakończy się w maju 2023 roku. Roboty będą kosztować około 4 milionów złotych.

Ulica Śniadeckich jest jedną z ważniejszych ulic w mieście. W jej rejonie znajduje się między innymi cmentarz komunalny, baza pogotowia ratunkowego, ale też kilka prywatnych firm czy Ośrodek Interwencji Kryzysowej.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE