Jak doszło do wypadku w Żegiestowie – to wyjaśnia policja? Zginął motocyklista

2022-08-08 11:32
Wypadek drogowy
Autor: KMP Nowy Sącz

Policja z Muszyny i prokuratura wyjaśniają, jak doszło do wypadku, w którym zginął 37-motocyklista. Do zdarzenia doszło w niedziele, 7 sierpnia o godzinie 21:50.

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty w Żegiestowie

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, kierując motocyklem marki Honda, z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn stracił panowanie nad motocyklem, zjechał z drogi, uderzając w sygnalizator świetlny, rogatkę kolejową, a następnie w betonowe studzienki telekomunikacyjne. W wyniku poniesionych obrażeń motocyklista zmarł.

Wypadek autokaru z polskimi pielgrzymami w Chorwacji

Przez wiele godzin, na miejscu prokurator z Prokuratury Rejonowej w Muszynie, policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego prowadzili oględziny. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku – informuje Justyna Basiaga z nowosądeckiej Policji.

Sonda
Jechałeś/aś kiedyś motocyklem?

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i stosowanie się do przepisów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE