Egzaminy praktyczne na prawo jazdy w Nowym Sączu zawieszone do odwołania

2022-08-10 10:00
MORD w Nowym Sączu odwołał we wtorek egzaminy praktyczne. Co będzie w środę?
Autor: www.mord.pl MORD w Nowym Sączu zawiesił egzaminy praktyczne do odwołania

Niestety nie mamy dobrych wiadomości dla przyszłych kierowców, którzy w najbliższych dniach mieli zaplanowany egzamin na prawo jazdy. Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego co najmniej do końca tego tygodnia takich egzaminów nie zorganizuje. To przez protest egzaminatorów. Co będzie po weekendzie? Nie wiadomo.

Czy egzaminatorzy wrócą do pracy po weekendzie?

Pierwsze informacje o odwołanych egzaminach w MORD Nowy Sącz pojawiły się we wtorek. Podczas konferencji prasowej Artur Czernecki, zastępca dyrektora MORD tłumaczył, że żaden z egzaminatorów nie poinformował go o tym, że dołącza do ogólnopolskiego protestu. Do pracy nie przyszło ponad 20 egzaminatorów. Ponad 100 egzaminów odwołano. W środę rano egzaminator nadzorujący w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego przekazał nam informację, że sytuacja jest podobna do wczorajszej. W Nowym Sączu do pracy nie przyszło 15 egzaminatorów, w filii w Nowym Targu 8.

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Pracownicy w Nowym Sączu nie stawili się do pracy, delegatura w Nowym Targu też nie została obstawiona pracownikami. Nie wiem, jak długo to potrwa. Do piątku wielu egzaminatorów wzięło urlopy na żądanie, czternastu mamy na L4. Nie wiem, co będzie w poniedziałek. Wszystkich, którzy mieli zaplanowane egzaminy bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację — mówi Artur Czernecki, zastępca dyrektora MORD Nowy Sącz.

Sonda
Czy popierasz strajk pracowników WORD?

Zastępca dyrektora MORD Nowy Sącz podczas wtorkowej konferencji prasowej zapowiedział rozmowy z egzaminatorami. Być może uda się mu przekonać, chociaż część z nich, żeby wrócili do pracy i egzaminowali kursantów. Egzaminy teoretyczne odbywają się normalnie.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE