Plakat imienin Nowego Sącza

i

Autor: www.facebook.com/events/304481728555383 Koncerty odbęda się w Parku Strzeleckim

Bryska i Feel zagrają na imieninach Nowego Sącza. Trzydniowa impreza rusza 1 lipca

2022-06-30 11:35

Od 1 do 3 lipca Nowy Sącz będzie świętował swoje imieniny. Z tej okazji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował sporo atrakcji. Nie zabraknie koncertów, ale też wielkiego rodzinnego pikniku.

Koncerty odbędą się w Parku Strzeleckim

W tym roku imieniny Nowego Sącza będą połączone z inauguracją akcji „Bezpieczne Wakacje” oraz z finałem Festiwalu Piosenki Dziecięcej Skowroneczek. Zabawa odbędzie się w amfiteatrze w Parku Strzeleckim. Coś dla siebie znajdą dorośli mieszkańcy Nowego Sącza, jak i fani nowych brzmień.

Szybkie Pytania - Bryska

1 lipca w ramach Imienin Nowego Sącza inaugurujemy akcję „Bezpieczne Wakacje”. Wszystko zacznie się o godzinie 18 od koncerty zespołu Beauty Plate. Dwie godziny później wystąpi Bryska. W sobotę 2 lipca o godzinie 14 zacznie się wielki rodzinny piknik w Parku Strzeleckim. Będą tu dmuchane place zabaw, ścianka wspinaczkowa przygotowana przez GOPR, stoisko informacyjne policji, a także darmowe kiełbaski i lody od prezydenta Nowego Sącza. Koncerty zaczną się o godzinie 18. Na początek wystąpi zespół Ble Ble, a gwiazda sobotniego wieczoru będzie grupa Feel – mówi dyrektor MOSiR Nowy Sącz Marcin Rojna.

Sonda
Lubisz utwory zespołu Feel?

Finał Festiwalu "Skowroneczek"

Ostatni dzień imienin Nowego Sącza to podsumowanie Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”. Od kilku dni trwają przesłuchania i warsztaty dla uczestników. Do Nowego Sącza przyjechało około 100 młodych wokalistów z całej Polski, a także z Ukrainy i Włoch. Finalistów i zwycięzców poznamy w niedzielę o godzinie 17 na koncercie, który zakończy imieniny Nowego Sącza. Zacznie się on o 17.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE