Artystyczne lato w Galerii BWA. Czekają ciekawe zajęcia. Sprawdź jakie!

2021-06-11 12:22 MR
Galeria BWA
Autor: Michał Rejduch Galeria BWA w Nowym Sączu

Będzie można nauczyć się robić artystyczne zdjęcia smartfonem, wziąć udział w plenerze malarskim, czy bliżej poznać sztukę współczesną. Galeria BWA Sokół z Nowego Sącza ma już propozycje na wakacje dla młodszych i nieco starszych sądeczan. Ruszyły też zapisy na warsztaty.

Bardzo artystycznie zapowiada się tegoroczne lato w galerii BWA w Nowym Sączu. Ruszyły zapisy na wakacyjne zajęcia plastyczne. W tym roku przygotowano sporo atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Atrakcji na pewno nie zabraknie.

Biblioteka pod chmurką

- W naszej ofercie edukacyjnej mamy przede wszystkim dwie szkoły rysunku. Dla dzieci i młodzieży w wieku od 9 do 13 lat. W lipcu to będzie nauka rysunków komiksowych, a w sierpniu będziemy uczyć się malować martwą naturę. Również planujemy plenery. Będzie to przede wszystkim plener architektoniczny dla młodzieży, plenery malarskie dla dorosłych i nowość – plener fotograficzny – zapowiada Sylwia Kielusiak z Galerii BWA Sokół.

Zapisy na zajęcia cały czas trwają. Szczegóły są na TUTAJ

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl