Zalia na Kortowiadzie 2023

i

Autor: Dagmara Szewczuk

Koncerty

Zalia otworzyła Kortowiadę 2023! Tak zaprezentowała się na olsztyńskich juwenaliach

2023-05-26 15:48 Materiał sponsorowany

Wyczekiwana przez studentów Kortowiada oficjalnie otwarta. Koncertowe granie na Plaży Kortowskiej rozpoczęła Zalia i zrobiła to rewelacyjnie. Swoim mocnym soulowym głosem od razu porwała publikę do wspólnego śpiewania. Tłum studentów bawił się przy jej energetycznych hitach takich jak "Bezsensownie", "Zaraz wracam" czy "Grawitacja".

W czwartek 25 maja 2023 odbyło się rozpoczęcie juwenaliów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Bramy festiwalu zostały otwarte punktualnie o godz. 17:00, a już o 17:30 na scenie, wraz ze swoim bandem, pojawiła się młoda artystka, Zalia. Ta niezwykle uzdolniona 22-letnia wokalistka porwała do zabawy zgromadzoną pod sceną publiczność. Koncert rozpoczęła klimatycznym numerem "Zaraz wracam", który rozkołysał wielbicieli łagodnych rytmów. W jej repertuarze znalazły się również takie numery jak: "Przestrzeń", "Miłosna scena" czy "Grawitacja".

Stylowa Zalia zahipnotyzowała wokalem

Zalia świetnie wypadła na olsztyńskiej scenie, a jej swoboda i elektryzujący wokal zahipnotyzowały uczestników imprezy. Zalia zadbała o wspaniałą atmosferę, ale także o odpowiedni look. Na scenie pojawiła się w plisowanej jeansowej spódniczce sięgającej przed kolano, eleganckiej, białej koszuli oraz kraciastej, oversizowej marynarce. Z takim szkolnym lookiem idealnie wpasowała się w akademicki klimat. Ale to nie wszystko. Aby nie było za grzecznie, Zalia urozmaiciła stylizację masywnymi łańcuchami, które ozdobiły jej dekolt, oraz niezwykle stylowymi okularami przeciwsłonecznymi UNOFFICIAL.

Zobaczcie w poniższej galerii, jak prezentowała się Zalia na Juwenaliach w Olsztynie.