Wynik meczu Polska - Iran, czyli Polacy w II fazie MŚ 2014 w siatkówkę. Komu You're The Best Around? [VIDEO]

2014-09-14 11:32

Wynik meczu Polska - Iran z 13.09. i dalsze losy Polaków na Mistrzostwach Świata w Siatkówkę 2014 do sprawdzenia na ESKA.pl. Kto wygrał mecz Polska - Iran, ile punktów zdobyła polska drużyna w kolejnych setach i dla kogo muzyczny prezent w postaci You're The Best Around? Klikajcie po podsumowanie meczu Polska - Iran!

Wynik meczu Polska - Iran pozwala nam walczyć o wyjście z grupy w II fazie MŚ 2014 w siatkówkę. Dzięki temu, że odpowiedź na pytanie 'kto wygrał mecz Polska - Iran z 13.09.?' brzmi POLSKA, udało się nam pozostać w walce o awans do III fazy rozgrywek. Jak wygląda punktacja w poszczególnych setach możecie sprawdzić poniżej.

POLSKA - USA / 3:2

I set 25:17
II set 25:16
III set: 24:26
IV set: 19:25
V set: 16:14

Wynik meczu Polska - USA 3:2 daje nam 14 punktów w klasyfikacji grupy E i 2. miejsce w tabeli na 13 września 2014 roku. Nie oznacza to jednak jeszcze, że na 100% uda się nam wyjść z grupy razem z Francją.

O wszystkim zadecydują mecze zaplanowane na 14 września, w tym ten Polska - Francja. Zwycięstwo to nasza gwarancja na pozostanie w MŚ 2014 w siatkówkę. Jeśli jednak taki scenariusz nie zostanie zrealizowany, to musimy uważnie przyglądać się efektom spotkań pozostałych składów z naszej grupy.

Ciesząc się zwycięstwem Polaków w meczu Polska - Iran dedykujemy naszym siatkarzom zapowiedziany wcześniej kawałek You're The Best Around.