Warsztaty dla dzieci, Stand-up i imprezy pod chmurką. Sprawdź co wydarzy się 4-6.09 na Bulwarach

i

Autor: Materiały prasowy Grupy ZPR Warsztaty dla dzieci, Stand-up i imprezy pod chmurką. Sprawdź co wydarzy się 4-6.09 na Bulwarach

Warsztaty dla dzieci, Stand-up i imprezy pod chmurką. Co wydarzy się 4-6.09 na Bulwarach?

2020-09-04 12:58

Mimo, że w kalendarzu już wrzesień i za rogiem pojawia się jesień, na bulwarach wiślanych w Warszawie nie brakuje atrakcji dla wszystkich. Tym razem będziecie mieli okazje wraz z dziećmi poznać tajniki grzybobrania, spędzić czas na stand-upie, a również poimprezować pod chmurką. Więcej szczegółów znajdziecie na ESKA.pl.

Bulwary wiślane przez całe wakacje tętniły życiem. To nie zmieni się również we wrześniu. W związku z tym, że wielkimi krokami zbliża się jesień, to wśród atrakcji, które zostały przygotowane dla Was na stołecznych bulwarach są imprezy pod chmurką w Dzikim Brzegu. W piątek zagra DJ Romi, w sobotę DJ Major, a w niedzielę coś dla tych, co chcą się pośmiać Stand-up na Dziko. W Szerokich Barach za dekami w piątek stanie DJ Kasp, a w sobotę DJ Romi. Przez cały czas możecie obejrzeć wystawy plenerowe:

  • 100-lecie Bitwy Warszawskiej - Pawilon Przystanek Sztuka
  • Prestiżowa Strefa Gwiazd - Galeria przy Plaży

Co jeszcze czeka na Was w weekend 4-6.09.2020 na Bulwarach?

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!

Piknik językowy na bulwarach

5 września 2020 na Bulwarach Wiślanych odbędzie się piknik językowy. Dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym zaplanowano mini lekcje z języka angielskiego, quziy z nagrodami i inne atrakcje. Dla Rodziców i opiekunów będzie to idealna okazja, aby skonsultować ze specjalistami ścieżkę rozwoju kompetencji językowych dla dziecka i dobrać odpowiednie zajęcia na rok szkolny 2020/2021.

Bezpieczne grzybobranie dla najmłodszych

5 i 6 września 2020 na Bulwarach Wiślanych odbędą się warsztaty Bezpieczne grzybobranie poświęcone zasadom zbioru grzybów, ciekawostkom dotyczącym klasyfikacji i oznaczania grzybów, a także kwestii zatruć pokarmowych spowodowanych konsumpcją grzybów niejadalnych i trujących. Organizatorem warsztatów są Lasy Państwowe. Warsztaty poprowadzi Justyn Kołek – jeden z najlepszych w kraju grzyboznawców, członek – założyciel Polskiego Towarzystwa Mykologicznego, ekspert w zakresie klasyfikacji grzybów, juror wielu krajowych konkursów dla grzybiarzy, a także pasjonat przyrody, który obala mity stanowiące największe stereotypy wśród grzybiarzy. Ponadto, na odwiedzających warsztaty czekać będzie wystawa dotycząca grzybów, bogata ekspozycja grzybów rosnących w polskich lasach oraz pyszna zupa grzybowa.