Lil Masti

i

Autor: Instagram/lilmasti, https://www.youtube.com/watch?v=MAm_m31eVH4

Influencerzy

Lil Masti z kieliszkiem w ciąży. Fani pouczają ją w komentarzach

2023-05-19 14:50

Fani Lil Masti nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli. Influencerka podzieliła się z nimi krótką relacją z wakacji, na której widać jak trzyma w dłoni pełny kieliszek! Aniela jest w zaawansowanej ciąży, a termin porodu zbliża się nieuchronnie. Filmik rozwścieczył niektórych internautów, którzy przypominają jej, że w stanie błogosławionym nie powinno się spożywać napojów wyskokowych.

Lil Masti z kieliszkiem w ciąży zszokowała internautów, którzy w komentarzach zaczęli zwracać jej uwagę na to, że picie alkoholu w ciąży jest niebezpieczne na zdrowia i życia dziecka. Gwiazda dodała serię zdjęć i relacji ze swojego wyjazdu do słonecznego Mykonos, w którym odpoczywa wraz ze swoim narzeczonym. Zakochani, tuż przed porodem Anieli, postawili na wakacje we dwoje tak, by nacieszyć się sobą i przygotować do nowego etapu w życiu. Przepiękne kadry, na których widać zaokrąglony brzuszek Lil Masti skradły serca fanów influencerki. Jednak jeden z filmików szczególnie zwrócił ich uwagę. Widać na nim jak Aniela Bogusz pozuje z pełnym kieliszkiem!

Lil Masti chwali się odpoczynkiem w Grecji. To ostatnie wakacje przed porodem!

Czy radiowcy ESKA potrafią śpiewać? | Dokończ Piosenkę 11

Lil Masti - ciąża

Ciąża Lil Masti poruszyła niemal całą polską branżę internetową. Stan błogosławiony influencerki, niemal od samego początku, był żywo komentowany przez fanów ale również gwiazdy i osobowości medialne. Aniela Bogusz dzieli się najważniejszymi momentami ze stanu błogosławionego i chętnie publikuje zdjęcia oraz nagrania, na których widać kolejne reakcje jej bliskich na wieść o tym, że spodziewa się dziecka oraz filmy z Gender Reveal Party. Tym razem postanowiła wrzucić kilka romantycznych ujęć ze słonecznej Grecji. Widać na nich zaokrąglony brzuszek influencerki, jej narzeczonego oraz... dwa pełne kieliszki, które trzymają w dłoniach! Fani, którzy dostrzegli ten szczegół od razu podłapali ten temat.

Lil Masti w ogniu krytyki. Fani nie zostawiają na niej suchej nitki

A ten drink to ja mam rozumieć że bezalkoholowy?

Ej tylko pamiętaj żeby nie pić alkoholu w ciąży

to drinki są tylko alkoholowe?🤦‍♀️

Alkohol w ciąży?

Ciąża Anieli Bogusz była przez nią długo wyczekiwana. influencerka zrezygnowała nawet z udziału w walkach MMA, jako powód podając chęć założenia rodziny, a jej filmik, w którym dowiaduje się o tym, że będzie miała dziecko jest niesamowicie wzruszający i udowadnia, że Lil Masti jest na wyjątkowym etapie swojego życia i teraz najważniejsze jest dla niej zdrowie  swoje i maluszka. Co więcej, fani, którzy widzieli jej relacje wrzucane na Instastories dobrze wiedzą, że w kieliszku, który trzymała był drink bezalkoholowy.