Kim jest Sitek, który rapuje w Cicha Woda w numerze Donatana i Cleo? [VIDEO]

2014-02-24 15:43

Cicha Woda to numer Cleo, Donatan i Sitka. Na ESKA.pl sprawdzamy kim jest Sitek, który pojawił się w numerze autorów hitu My Słowianie.

Cicha Woda to pierwszy numer Donatana i Cleo, który znajdzie się na ich nowej płycie. W kawałku Cicha Woda, do którego powstanie teledysk można usłyszeć też Sitka. Na ESKA.pl sprawdzamy kim jest Sitek?

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - na eskaGO!


Sitek to w rzeczywistości 24-letni Adrian Kryński, który tworzy muzykę hip-hopową. Dotychczas współpracował m.in. z  Tede, Chadą, Kajmanem, Donatanem, DJ-em Proxem, Buszu i Temate. Jego kariera sięga 2003 roku. W tym roku wraz z Poterą stworzyli skład TWL i nagrali płytę Terror w Liryce. W latach 2005-2007 trwały prace nad mixtape'm - Ja Kradnę Bity. Dzieło to jednak nie ujrzało światła dziennego.

Rok 2009 to gościnny udział w pierwszym singlu EP Demo Busza. Obecnie pracuje nad solową płytą.

SITEK ft. ERO - BÓL (prod. BUSZU)