Seriale

Grała siostrę Magdę w "Daleko od noszy". Tak wygląda teraz

2024-05-14 15:21

Choć serial Daleko od noszy zakończył swoją emisję w 2009 roku, nadal cieszy się ogromną popularnością wśród fanów, którzy chętnie wracają do przygód bohaterów i śmieją się z niezapomnianych scen z kultowej produkcji. Wiele osób zastanawia się także, jak zmienili się aktorzy wcielający się w główne role. Tym razem postanowiliśmy prześledzić karierę serialowej siostry Magdy, czyli Magdaleny Mazur.

Serial Daleko od noszy szybko zdobył ogromną popularność wśród widzów i stał się jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych polskich produkcji komediowych. Najbardziej zwariowany personel medyczny zdobył ogromną sympatię wśród widzów, którzy z niecierpliwością czekali na kolejne odcinki serialu. Zespół małego, miejskiego szpitala potrafił zrobić w placówce ogromne zamieszanie. Produkcja od samego początku była parodią realiów szpitalnych w Polsce pokazującą wszelkie niedociągnięcia i problemy, z którymi mierzą się zarówno pacjenci jak i personel medyczny. Jedną z bohaterek, która cieszyła się sporą sympatią widzów była siostra Magda. Daleko od noszy przyniósł aktorce grającą jej postać sporą popularność oraz otworzył drzwi do kolejnych produkcji.

Aktorzy, którzy do złudzenia przypominali morderców. Te role to majstersztyk! | To Się Kręci #22

Daleko od noszy - siostra Magda

W charakterystyczną bohaterkę wcielała się Magdalena Mazur, przed dwoma dekadami nazywana największą nadzieją polskiego kina. To właśnie rola w kultowym serialu przyniosła jej największą popularność, którą aktorka zgrabnie wykorzystała podczas ubiegania się o angaże w kolejnych produkcjach. Jej twarz może być wielu osobom znana także z takich produkcji jak "Chłopaki nie płaczą", "Poranek kojota” czy "Pierwsza miłość". Co ciekawe, Magda Mazur prowadziła również program erotyczny na antenie Polsatu "Różowa landrynka”. Gwiazda nie przepada jednak za imprezami branżowymi i czerwonymi dywanami, a ochrona prywatności jest dla niej niesamowicie ważna. W ostatnich latach ograniczyła również karierę aktorską. Od 2021 jest częścią składu kabaretu PanDemon. Co jakiś czas decyduje się jednak zrobić wyjątek i podzielić się ze swoimi fanami kilkoma kadrami ze swojej codzienność, na których możemy zobaczyć, jak bardzo zmieniła się od czasu kultowego serialu o pracownikach medycznych. Zachęcamy również do zerknięcia do naszej galerii, w której możecie zobaczyć metamorfozę aktorki.