Gabor - piosenka Miłość z WAŻNYM przekazem. Polski hit wakacji?

2022-08-09 13:09
Gabor - piosenka Miłość z WAŻNYM przekazem. Polski hit wakacji?
Autor: ID RECORDS Gabor - piosenka Miłość z WAŻNYM przekazem. Polski hit wakacji?

5.08.2022 pojawił się nowy singiel Gabora, który proponuje singiel z wielkim potencjałem na hit drugiej połowy lata. Utwór miał premierę w ramach New Music Friday w Gorącej 20 Radia ESKA. Jak brzmi? Przekonajcie się słuchając już teraz.

Gabor powraca w singlu, który ma szansę mocno namieszać w drugiej połowie lata! Po pozytywnym i energicznym utworze Najlepsi czas na kolejny numer, tym razem pełen miłości i szaleństwa prosto z Miami. Artysta zaprasza na swój najnowszy, niezwykle szybko wpadający w ucho, energiczny, wpasowujący się w letni klimat utwór! W nowej, bardzo optymistycznej piosence Gabor nawiązuje do korzystania z życia pełnymi garściami, dzieląc przy tym niezapomniane chwile ze swoją drugą połówką u boku. Słowo miłość ma przypomnieć o tym, że nawet kiedy coś jest nie tak, to właśnie ona trzyma nas przy sobie i dzięki niej jesteśmy w stanie przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu. Artysta podobnie jak w poprzednim utworze Najlepsi mówi o tym, żeby czerpać z życia ile się da - tym razem utwór jest przesiąknięty jednak nutą beztroski, szaleństwa i miłości. Miłość błyskawicznie wpada w ucho, jest utrzymany we współczesnym, świetnie wyprodukowanym popie i Gabor niewątpliwie dostarcza wraz z nim dużo pozytywnego letniego vibe'u .

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Michael Jackson żyje w Polsce? Kosmiczny występ Viki Gabor!
Sonda
Gabor - piosenka Miłość, to polski HIT wakacji 2022?

Gabor - piosenka Miłość

Życie szybko mija i dlatego trzeba z niego korzystać w pełni. Najlepiej korzysta się z niego mając przy sobie swoją druga połówkę, z którą można dzielić najlepsze chwile. A nawet jakby dosięgło was letnie przesilenie to warto wtedy zdać się na tytułową miłość, ona nas trzyma - wyjaśnia znaczenie swojej piosenki artysta.

Teledysk jest produkcją na wysokim poziomie i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych, nawet w kontekście polskich gwiazd. Cały obraz był kręcony w kilku miejscach, w tym w Miami w USA, czy na Bahamach, co nadaje całej produkcji niesamowicie unikalnego, amerykańskiego klimatu. Ujęte w nim sceny świetnie obrazują to co chce przekazać artysta, czyli żeby czerpać z życia ile się da i po prostu się kochać. 

Gabor - kim jest?

Gabor ma 27 lat i pochodzi z Rudy Śląskiej, od wielu lat koncertuje i nagrywa swoje utwory. Jego muzykę można usłyszeć w Internecie, a także stacjach radiowych i tv, które chętnie dają szansę młodemu, ale jednocześnie dojrzałemu wokaliście. Od dłuższego czasu związany jest z wytwórnią ID Records, pod której marką wydaje swoje kolejne, regularnie powstające utwory, których jest w pełni autorem - zarówno muzyki jak i słów.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze