Alan Walker odwołał koncert w Polsce! Co się stało? Jak zwrócić bilety?

2018-11-28 11:05 rw
Alan Walker odwołał koncert w Polsce! Co się stało? Jak zwrócić bilety?
Autor: fot. screen z profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/alanwalkermusic/

Alan Walker odwołał koncert w Polsce! Jeden z najbardziej zdolnych DJ-ów i producentów młodego pokolenia na świecie miał wystąpić w poznańskiej Hali nr 2 MTP, w sobotę, 1 grudnia! Co się stało, że nie dojdzie do jego koncertu? Szczegóły na ESKA.pl

Koncert Alana Walkera w Polsce 2018 odwołany! Jeden z najzdolniejszych i najbardziej zapracowanych producentów na świecie poinformował o odwołaniu swojego występu w naszym kraju na 4 dni przed oficjalnym wydarzeniem, czyli 27 listopada! Jednocześnie zapewnił, że wraz ze swoim zespołem, jak najszybciej, postara się znaleźć inny, dogodny termin. Wielu fanów poczuło się rozczarowanych, bo czasu na wycofanie biletów jest coraz mniej.

Alan Walker - odwołany koncert

Alan Walker pod koniec czerwca 2018 ogłosił daty europejskiej trasy koncertowej. Na mapie norweskiego artysty znalazła się również Polska. Wizyta Walkera w naszym kraju miała mieć miejsce w Poznaniu, 1 grudnia. Co się stało, że twórca hitu Diamond Heart zrezygnował z grudniowego występu przed polską publicznością? Powód nie jest wyjaśniony, ale warto zaznaczyć, że nie tylko polscy fani zostali rozczarowani i zaskoczeni tą informacją. Walker odwołał również weekendowy koncert w Berlinie. Oświadczenie w sprawie wydał również organizator wydarzenia, agencja Go Ahead.

Z przykrością informujemy, że koncert Alana Walkera w najbliższą sobotę zostaje odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora. Poniżej znajduje się oświadczenie artysty. Bilety można zwracać w miejscach zakupu. Pracujemy nad nową datą koncertu. Bilety zakupione na grudniową datę będą obowiązywać na nową datę koncertu. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Alan Walker - jak zwrócić bilety?

Osoby posiadające bilety na koncert Alana Walkera, który miał się odbyć 1 grudnia, nie muszą się martwić. Będą obowiązywać na koncercie, który wkrótce ma zostać ogłoszony. Jeśli jednak chcecie je zwrócić i odzyskać pieniądze, procedura jest prosta. Fani, którzy kupili wejściówki online otrzymają drogą mailową formularze zwrotu. W razie pytań agencja Go Ahead poleca kontakt: bilety@go-ahead.pl. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
Post udostępniony przez Alan Walker (@alanwalkermusic)
Najnowsze