Władca Pierścieni - nowe filmy z uniwersum. Co już wiemy? Kiedy premiera?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Władca Pierścieni

Władca Pierścieni QUIZ. Kultowe cytaty! Pamiętasz kto to powiedział?

2024-04-14 17:56

Władca Pierścieni to kultowa trylogia, która przeszła już do historii - zarówno literatury, jak i kina! Chyba już każdy fan fantasy przynajmniej raz w swoim życiu widział fenomenalne filmy o losach jedynego pierścienia. Kochasz Władce Pierścieni? Sprawdź się w naszym quizie! Czy pamiętasz kto wypowiedział te kultowe słowa?

Władca Pierścieni napisany został przed Tolkiena i po raz pierwszy wydany w 1954 roku! Powieść, której akcja rozgrywa się w fikcyjnym Śródziemiu zachwyca jednak po dziś dzień. To właśnie na jej podstawie powstały trzy niezwykłe filmy pod tym samym tytułem. Ich reżyserem jest Peter Jackson, który wraz ze swoją żoną Frances Walsh i Philippą Boyens napisał także scenariusz. Jak dobrze pamiętasz kultowe cytaty z Władcy Pierścieni? Sprawdź, czy wiesz kto to powiedział! Specjalnie dla was opracowaliśmy niezwykły test wiedzy.

Kolejni artyści w galerii polskiego street artu w Lesznie

Władca Pierścieni - jak dobrze pamiętasz kultowe cytaty? 

Uwielbiasz Władcę Pierścieni? Teraz możesz sprawdzić, jak wiele pamiętasz z kultowej serii. Odpowiedz na 10 pytań. Uwaga! To tylko pozornie proste zadanie. 10 na 10 będą mieli tylko prawdziwi miłośnicy i znawcy serii!

Władca Pierścieni QUIZ. Kto to powiedział? Jak dobrze pamiętasz kultowe cytaty?

Pytanie 1 z 10
"Wielu z żyjących zasługuje na śmierć, a ilu z umarłych zasługuje na życie? Czy potrafisz je im przywrócić?"