Ciekawostki

Wiedźmin w przyszłości. Ciri, Geralt i Yenn w świecie Cyberpunka 2077!

2024-02-20 17:06

Gry z serii Wiedźmin oraz Cyberpunk 2077, to dzieła polskiego studia CD Projekt Red. Chociaż - mimo nadziei fanów - Ciri z Wiedźmina nie pojawiła się w futurystycznej produkcji, to dzięki sztucznej inteligencji możemy zobaczyć, jak wyglądałyby najsłynniejsze postacie z wiedźmina w świecie Cyberpunk 2077. Zobaczcie obrazy od AI!

Dzięki sztucznej inteligencji możemy zobaczyć, jak wyglądałyby najsłynniejsze postacie z wiedźmina w świecie Cyberpunk 2077! Czy wiedźmin stosowałby cyberwszczepy, by poprawić swoje umiejętności w walce? Czy inteligentne i lubiące wszystko wiedzieć czarodziejki odnalazłyby się jako netrunnerki? 

Geralt i Ciri w świecie Cyberpunk 2077 - obrazy AI

Cirilla potrafiła podróżować między czasem i przestrzenią, w grze Wiedźmin 3 pojawił się nawet dialog, w którym Ciri opowiada Geraltowi o fantastycznym świecie, który odwiedziła w trakcie swoich podróży. Opis rzeczy, które tam widziała, w dużej części pasuje do stylistyki świata Cyberpunka.

“Ludzie stamtąd mieli w głowach metal, a wojny prowadzili na odległość, przy pomocy czegoś w rodzaju megaskopów.No i nikt nie jeździł konno, za to każdy miał mały statek powietrzny.” - mówi Ciri w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Ponieważ umiejętności Ciri pozwoliłyby jej na zabranie do świata Cyberpunka innych osób, to postanowiliśmy z pomocą generatora obrazów Bing, sprawdzić jak wyglądaliby niektórzy bohaterowie wiedźmińskiej sagi w świecie przyszłości. Zobaczcie, zdjęcia Ciri, Geralta, Yennefer w futurystycznych obrazach AI.

Wiedźmin: Quiz. Sprawdź, którą czarodziejką z Wiedźmina jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój żywioł?
Wiedźmin: Stary Świat