Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia. Ruszyła kampania crowdfundingowa nowej gry planszowej

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Wiedźmin

Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia. Ruszyła kampania crowdfundingowa nowej gry planszowej

2023-10-19 16:28

Entuzjaści i entuzjastki gier planszowych oraz karcianych od dziś mogą wziąć udział w kampanii crowdfundingowej organizowanej przez Go On Board dla swojej najnowszej produkcji — gry Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia, tworzonej we współpracy z CD PROJEKT RED. Szczegóły kampanii oraz możliwość wsparcia projektu dostępne są za pośrednictwem platformy Gamefound.

  • Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia to nowa gra planszowa od Go On Board i CD PROJEKT RED.
  • Rozgrywka łączy elementy planszówki i karcianki z bogactwem historii znanych ze świata Wiedźmina i gier CD PROJEKT RED.
  • Gracze (1-5), jako ikony uniwersum, biorą udział w wydarzeniach z historii Kontynentu, potencjalnie zmieniając ich przebieg.
  • Kampania crowdfundingowa Ścieżki Przeznaczenia od Go On Board na platformie Gamefound jest już aktywna.
Ewa Sonnet 18 lat temu rywalizowała na polskiej scenie muzycznej z Dodą i Mandaryną. Co dzisiaj robi posiadaczka największego naturalnego biustu polsk

Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia to nowa gra planszowa od Go On Board, twórców m.in. gry Wiedźmin: Stary Świat. Gracze w liczbie od jednego do pięciu wcielą się w najsłynniejsze postacie Kontynentu — Geralta, Ciri, Yennefer, Vesemira i Jaskra, znanych także z serii gier Wiedźmin od CD PROJEKT RED — by wziąć udział w najbardziej znanych i znaczących wydarzeniach ze świata Wiedźmina i opowiedzieć towarzyszące im historie na nowo. Ścieżka Przeznaczenia zaoferuje zupełnie nowe doznania płynące z obcowania ze światem Wiedźmina, łączące wciągające historie w bogatym świecie mrocznego fantasy ze złożoną, ale przyjazną graczom rozgrywkę o strategicznym charakterze, w którym kluczowe role odegrają mechaniki budowania planszy, zarządzanie kartami i spryt.

"Wiedźmin: Stary Świat pokazał, że ekipa Go On Board nie tylko świetnie czuje klimat świata Wiedźmina, ale też doskonale wie jak ten klimat przenieść na kanwę planszówki, by stworzyć naprawdę wciągające i prawdziwie wiedźmińskie doświadczenie — powiedział Jan Rosner, VP of Business Development, CD PROJEKT RED. — Ścieżka Przeznaczenia to nasza kolejna wspólna gra w tym uniwersum, inna niż Stary Świat, ale równie wyjątkowa, bo pozwalająca zobaczyć co by było, gdyby znane postacie podjęły inne wybory i ich losy potoczyły się nieco inaczej. Wierzę, że bez względu na poziom doświadczenia w grach planszowych i znajomości przygód Geralta z Rivii, będziecie się świetnie bawić. Osobiście nie mogę się doczekać — koniecznie dajcie nam znać co sądzicie!

W kampanii crowdfundingowej na platformie Gamefound może wziąć udział każda osoba chcąca wesprzeć projekt. Twórcy z Go On Board przygotowali szereg pakietów wsparcia do wyboru, a także liczne cele dodatkowe, których osiągnięcie wpłynie na finalny kształt gry i zawartości pudełka. W przypadku wybranych pakietów uczestnicy i uczestniczki kampanii mogą również zagwarantować sobie otrzymanie gry przed jej oficjalną premierą sklepową w jednej z dwóch wersji: podstawowej oraz deluxe, zawierającej wszystkie odblokowane w ramach kampanii dodatki oraz wyjątkową dla tego wydania zawartość.

Weź udział w kampanii crowdfundingowej gry Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia

Poprzedni wspólny projekt Go On Board i CD PROJEKT RED, gra Wiedźmin: Stary Świat, w trakcie swojej kampanii crowdfundingowej zebrała łącznie ponad 8.5 miliona euro, stając się jedną z najchętniej wspieranych projektów w kategorii gier planszowych w historii. Tytuł ukazał się również w sprzedaży sklepowej w Polsce i na świecie w 17 wersjach językowych, sprzedając ponad 150 tysięcy egzemplarzy podstawowej wersji gry i prawie drugie tyle jeśli liczyć dostępne rozszerzenia.

Więcej informacji na temat gry Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia znajduje się na oficjalnej stronie. Szczegóły kampanii crowdfundingowej tytułu dostępne są na stronie projektu na platformie Gamefound.

Wiedźmin: Quiz. Kim była Milva?

Pytanie 1 z 10
Skąd pochodziła Milva?