“Wiedźmin” sezon 4: kiedy nowe odcinki zadebiutują na Netflix?

i

Autor: Susie Allnutt/Netflix “Wiedźmin” sezon 4: kiedy nowe odcinki zadebiutują na Netflix?

Wiedźmin

Wiedźmin 4 od Netflix. Ciri przejdzie metamorfozę! Jak będzie wyglądać?

2024-04-12 22:09

Serial Netflixa doczeka się czwartego sezonu. Wiedźmin powróci do nas w 2025 roku, a wraz z nim nasi ulubieni bohaterowie w zupełnie nowych odsłonach. Nie tylko Geralt zmieni się nie do poznania! Wiemy już, że metamorfoza nie ominie również Ciri, chociaż nie będzie tak spektakularna!

Nowy, czwarty sezon Wiedźmina od Netflix zbliża się wielkimi krokami. Najgorętszą wiadomością od kilku miesięcy jest to, że tym razem Liam Hemsworth wcieli się w Geralta z RiviiNie wszyscy fani są z tego powodu zadowoleni. Do miłośników świata Andrzeja Sapkowskiego docierają jednak i inne pogłoski. Tym razem chodzi o Ciri, którą gra Freya Allan. Księżniczka Cintry dołączy do bandy Szczurów. Nowi koledzy i koleżanki oznaczać mogą dla nastolatki tylko jedno - nowe ciuchy! 

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Wiedźmin od Netflix sezon 4 - metamorfoza Ciri

Ciri, jak to nastolatka w otoczeniu rówieśników, przejdzie pewną metamorfozę. Redanian Intelligence podało informacje opisujące nowy strój bohaterki. Zapomnijcie jednak o bereciku z piórkiem i kolorowych fatałaszkach znanych z książek. Będą to proste brązowe spodnie i biała koszula. Coś wam to przypomina? Oczywiście, wiedźmińska społeczność już znalazła nawiązanie do gry Wiedźmin III: Dziki Gon! Nasze bohaterka będzie mieć również krótsze włosy. Jeszcze tylko dodatki!

QUIZ: Wiedźmin. Sprawdź, ile wiesz o Ciri

Pytanie 1 z 13
Jak brzmi pełne imię Ciri?