Wydarzenie

Warszawskie Targi Fantastyki Zima 2023. Tak bawili się uczestnicy. Mamy zdjęcia!

2023-12-11 7:38

Warszawskie Targi Fantastyki organizowane są od 2015 roku. Tegoroczna zimowa edycja targów cieszyła się olbrzymią popularnością. Na Targach Fantastyki można za każdym razem znaleźć nie tylko setki fantastycznych upominków, ale również i spotkać się pisarzami i ludźmi kultury. Zobaczcie nasze zdjęcia!

Spis treści

  1. Coplayerzy na Targach Fantastyki w grudniu 2023 w Warszawie - zobaczcie najlepsze zdjęcia!
  2. Warszawskie Targi Fantastyki Zima 2023
  3. Warszawskie Targi Fantastyki – goście

Warszawskie Targi Fantastyki za każdym razem przyciągają tłumy. W dniach 9 i 10 grudnia 2023 fantastyka zagościła w hali EXPO XXI w Warszawie na ul. Prądzyńskiego 12/14. Była to niewątpliwie dobra okazja na kupienie świątecznych prezentów dla każdego nerda. My również tam byliśmy i specjalnie dla Was uwieczniliśmy na zdjęciach wydarzenie! Kolejna edycja Targów Fantastyki w Warszawie odbędzie się najpewniej już wiosną 2024. Warto zatem już teraz zacząć oszczędzać - będzie co kupić!

Coplayerzy na Targach Fantastyki w grudniu 2023 w Warszawie - zobaczcie najlepsze zdjęcia!

Na zimowej edycji targów nie mogło zabraknąć i wybitnych cosplay'ów!

Warszawskie Targi Fantastyki Zima 2023

Na targach zawsze znajdzie się blisko mnóstwo stoisk, na których sprzedawcy oferują dużo ciekawych drobiazgów dla fanów fantastyki. Znajdziecie tam tematyczne koszulki, książki, komiksy, pluszaki, obrazy, biżuterię i dużo innych ciekawych gadżetów dla nerdów. Na miejscu można również kupić i przetestować liczne gry planszowe w strefie planszówek. Jak co roku na tym wydarzeniu spotkać można było również licznych cosplayerów.

Warszawskie Targi Fantastyki – goście

W trakcie targów odwiedzający mogą spotkać się z wieloma ciekawymi osobami, są to m.in. pisarze, aktorzy, twórcy gier, komiksów. Na każdych targach znajdziecie ich w specjalnej strefie zwanej "Zakątkiem Autorów". Zimowe targi gościły między innymi Andrzeja Pilipiuka.

Star Wars: Quiz. Sprawdź, którym Jedi jesteś!

Pytanie 1 z 12
Jeśli miałbyś /miałabyś zginąć to tylko…
Jak powstają bombki choinkowe i ozdoby świąteczne? Fabryka SZKŁO‑DEKOR w Piotrkowie Trybunalskim