The sims 4

The Sims 4: Zamkowa posiadłość. Pierwsze informacje o nowym dodatku w 2024 roku!

2024-01-12 11:15

The Sims 4: Zamkowa posiadłość będzie jednym z pierwszych dodatków, które otrzymamy w nasze ręce w tym roku! Po nowym dodatku z grudnia The Sims 4: Do wynajęcia przyszła pora na zestaw akcesoriów dla graczy. Pierwsze przecieki pojawiły się już w sieci i spodobają się z pewnością tym, którzy kochają średniowieczne klimaty.

The Sims 4 Zamkowa posiadłość to zestaw akcesoriów dla graczy, który z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom średniowiecza i luksusu. Jeśli chcieliście stworzyć księcia Williama i Harry'ego, to teraz macie ku temu najlepszą okazję! Informacje pojawiły się na portalu X (dawniej Twitter), gdzie jeden z użytkowników pokazał wyciek ze sklepu EA App. Dodatek skupi się na możliwości budowania zamków i oczywiście dołoży trochę akcesoriów, żeby można było w pełni oddać klimat wnętrz. Kolekcja zawiera między innymi:

  • kamienne ściany,
  • ołowiane szkło
  • witraże
  • szczeliny na strzały
Radio Eska: Profesor McGonagall z serii filmów o Harrym Potterze na starych zdjęciach. Aktorka od młodości zachwycała urodą!

The Sims 4 Zamkowa posiadłość - kiedy będzie dostępna?

Premiera akcesoriów odbędzie się najprawdopodobniej 18 stycznia 2024 roku! Oznaczałoby to, że już w czasie ferii zimowych będzie można rozpocząć zabawę! Przypominamy jednak, że są to na razie jedynie przecieki, a nie oficjalne informacje od twórcy gry.

The Sims 4 - QUIZ dla fanów! Czy jesteś prawdziwym koneserem gry?

Pytanie 1 z 10
Jak wpisać kod do The Sims 4?