The sims 4

The Sims 4. Nowe Kolekcje: ,,W hołdzie miastu" i ,,Imprezowy niezbędnik" trafią do gry w kwietniu! [ZDJĘCIA]

2024-04-11 8:39

Sul sul! EA i Maxis ujawniły w środę 10 kwietnia, że zupełnie nowe Kolekcje ,,W hołdzie miastu" oraz ,,Imprezowy niezbędnik", które trafią do The Sims 4! Podano nawet dokładną datę i wcale nie będzie to koniec miesiąca! Fani już mogą zacierać ręce!

Dzięki Kolekcji The Sims 4 W hołdzie miastu gracze będą mogli ubrać swoich Simów w najmodniejsze ciuchy, zaprojektowane we współpracy z wielokrotnie nagradzaną twórczynią zawartości do gier i orędowniczką DE&I, Danielle „Ebonix” Udogaranyą. Simowie z pewnością będą przyciągać spojrzenia, przechadzając się po mieście w swoich nowych kreacjach.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Dzięki Kolekcji The Sims 4 Imprezowy niezbędnik Simowie mogą olśniewać i zachwycać odświętnymi dekoracjami, takimi jak wstęgi, maszyny do robienia dymu, a nawet nowa hipnotyzująca kula dyskotekowa – idealnie nadadzą się do organizacji wystrzałowej imprezy!

The Sims 4 - ,,W hołdzie miastu" i ,,Imprezowy niezbędnik". Kiedy będą dostępne?

Najnowsze kolekcje do The Sims 4 będą dostępne od 18 kwietnia na PC za pośrednictwem EA app™, Mac® za pośrednictwem Origin, Epic Games Store i Steam®, a także na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S i Xbox One.

The Sims 4 QUIZ. Czy znasz wszystkie dodatki?

Pytanie 1 z 10
Kozy i owce znajdziemy w dodatku/akcesorium: