The Last of Us 2. Poznaliśmy nazwiska kolejnych gwiazd z nowej obsady!

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

SERIALE

The Last of Us 2. Poznaliśmy nazwiska kolejnych gwiazd z nowej obsady!

2024-01-12 8:19

Do obsady drugiego sezonu serialu HBO Original "The Last of Us" dołączają kolejni aktorzy - Young Mazino oraz Isabela Merced. Young Mazino wystąpi w „The Last of Us” jako Jesse, który jako filar społeczności stawia swoje potrzeby na ostatnim miejscu. Czasem ogromnym kosztem… Kolejną aktorką, która zagra w drugim sezonie serialu jest Isabela Merced. Zobaczymy ją w roli Diny, żyjącej według własnych przekonań wolnej duszy, której oddanie i lojalność wobec Ellie zostaną poddane prawdziwej próbie.

„Young to aktor, na którego patrzysz i od razu wiesz, że jest idealny do wybranej roli. Jesteśmy szczęściarzami, że dołączył do nas i nie możemy się doczekać, kiedy widzowie zobaczą jak Young błyszczy w naszym serialu” – powiedzieli Craig Mazin i Neil Druckmann – producenci wykonawczy, współtwórcy, scenarzyści i reżyserzy serialu „The Last of Us”.

Przeczytaj też: The Sounds of the Fireflies - wyjątkowy koncert muzyki z The Last of Us! [DATA, BILETY]

Isabela Merced znana jest fanom między innymi z produkcji takich jak Transformers: Ostatni Rycerz, Sicario 2: Soldado, Rodzina od zaraz. Craig Mazin i Neil Druckmann powiedzieli o Isabeli:

„Dina jest jednocześnie ciepłą, genialną, dziką, zabawną i niebezpieczną postacią. Widzowie pokochają ją od razu. Trudno jest znaleźć odtwórczynię tak złożonej roli, chyba, że od razu trafisz na Isabelę Merced. Jesteśmy bardzo dumni, że dołączyła do naszej rodziny”.

Źródło: Materiały prasowe HBO

Cmentarz na którym inspirowała się J.K. Rowling przy tworzeniu postaci Lorda Voldermorta z Harrego Pottera

Ród Smoka: QUIZ - Dopasuj smoka do jeźdźca

Pytanie 1 z 9
Królowa Rhaenyra I latała na smoku o imieniu...