XDefiant

i

Autor: Ubisoft https://insider-gaming.com/how-to-play-the-xdefiant-beta/

Gry

Ta darmowa gra przebije Call Of Duty? XDefiant z otwartymi beta testami

2023-06-22 14:45

Za sprawą otwarcia beta testów XDefiant gracze mogą przekonać się, czy faktycznie Ubisoft rzuci rękawice produkcji Activision Blizzard Call Of Duty. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że za sprawą swojego modelu free-to-play XDefiant ma szansę poważnie zagrozić gigantowi gier FPS, pytanie tylko na jak długo.

Pierwsze pokazy XDefiant musiały mierzyć się z ogromną krytyką, szczególnie od fanów serii Call Of Duty, którzy twierdzili, że Francuzi postanowili zaserwować graczom klona ich ulubionej gry. Wszystko zmieniło się, gdy pierwsi sympatycy gier FPS dorwali XDefiant, twierdząc, że produkcja Ubisoftu ma szansę zostać poważnym rywalem na rynku. Aby jeszcze bardziej wzburzyć hype na nowy tytuł studia z San Francisco, postanowili oni dostarczyć otwarty dostęp do beta testów XDefiant.

XDefiant możecie sprawdzić od 21 do 23 czerwca. Czas jest ograniczony, ale zdecydowanie warto zasiąść do najnowszej produkcji Ubisoftu. Dodatkową zaletą FPS-A jest jego dostępność, ponieważ Francuzi zadbali o to, aby ich gra została wypuszczona na najważniejsze konsole oraz PC.

  • XDefiant – beta testy na PS5,
  • XDefiant – beta testy na XSX|S,
  • XDefiant – beta testy na PC [ instalacja przez Ubisoft Connect]

Jeszcze podczas wcześniejszych testów, gra cieszyła się sporym zainteresowaniem i pokazała graczom, że warto, jest jej dać szansę pomimo przedwczesnych skreślań. Ci, którzy mieli okazję zagrać w XDefiant, wskazują na wyróżniającą się oprawę graficzną oraz dobry system strzelania. Ubisoft uporał się z problemami sieciowymi i jak widać tym razem gracze bez większych problemów mogą cieszyć się płynną grą.

Doda drży o ukochanego. Dariusz Pachut ma niebezpieczną pasję

Jak dobrze znasz utwory z repertuaru zespołu Bajm?

Pytanie 1 z 10
W utworze „Szklanka wody” Beata Kozidrak śpiewa: „Spróbuj mi uwierzyć...