Rodziny Monet. Diament część 1. Poznaliśmy oficjalną okładkę książki! Kiedy premiera?

i

Autor: https://www.instagram.com/p/CxsFyKoNyEC/ Zdjęcie poglądowe

Książki

Rodzina Monet. Diament część 1. Poznaliśmy oficjalną okładkę książki! Kiedy premiera?

2023-09-27 13:48

Rodzina Monet powraca. Koło tej książki żaden polski miłośnik literatury nie może przejść obojętnie - o serii jest już zbyt głośno. Nadchodzi czwarty tom historii autorstwa Weroniki Marczak. Na Hailie Monet czekają zupełnie nowe wyzwania. Kiedy premiera nowej książki dla nastolatków? Jak prezentuje sie okładka? Sprawdźcie i pamiętajcie, że sugerowany wiek czytelnika to 16+.

Weronika Anna Marczak to polska pisarka, autorka książek z kategorii young adult, która zyskała popularność dzięki serii książek  Rodzina Monet. Hailie Monet to grzeczna nastolatka, która traci w wypadku samochodowym matkę i babcię jednocześnie. Od tego momentu zamieszkać musi z pięciom braćmi, którzy różnią się od niej, jak dzień od nocy. Nie są to dobrze wychowani chłopcy, a rozpuszczone, zakochane w sobie bajecznie bogate dzieciaki. Czy nagła odpowiedzialność, jaką jest opieka nad dorastającą dziewczyną sprawi, ze staną się zupełnie innymi ludźmi? A może to Hailie przejdzie przemianę. Co stało się z ojcem dziewczyny i czym jest 'organizacja'?

Serię pokochały nastolatki w całej Polsce, chociaż spotkała się również z wieloma negatywnymi opiniami - głównie ze strony rodziców, którym nie podoba się ani tematyka, ani język jaki stosuje autorka, a to dlatego, że po książki sięgają nie tylko  czytelniczki powyżej 16 roku życia. Nawet jeśli nie każdemu historia Hailie przypadła do gustu, to nie da się ukryć, że 4 tom serii Rodzina Monet jest z pewnością jedną z najbardziej oczekiwanych książek nadchodzących miesięcy! 27 września poznaliśmy okładkę książki.

Rodziny Monet. Diament część 1 - kiedy premiera? Gdzie zamówić?

Premiera książki „Rodzina Monet. Diament część 1” zaplanowana jest na 25 października. Książkę możecie zamówić jeszcze przed jej oficjalną premiera TUTAJ. Książka zostanie wydana przez wydawnictwo You&YA, tak jak poprzednie tomy.

Miło jest znowu poczuć tę radość związaną z nadchodzącą premierą swojej książki. Diament jest dla mnie niesamowitym wyzwaniem, bo różni się od poprzednich części. Będzie inaczej, ale mam nadzieję, że nadal ekscytująco. No i że spodoba Wam się niespodzianka, która kryje się w środku. Nie wytrzymam do premiery i pewnie zdradzę ją wcześniej, więc zostańcie ze mną – zapraszam do wspólnego oczekiwania i jak zawsze dziękuję za Waszą obecność. - napisała w mediach społecznościowych Weronika Anna Marczak.

Rodzina Monet - kolejność czytania

Książki należy czytać w następującej kolejności.

  • Rodzina Monet. Skarb.
  • Rodzina Monet. Królewna. Część 1.
  • Rodzina Monet. Królewna. Część 2.
  • Rodzina Monet. Perełka. Część 1.
  • Rodzina Monet.Perełka. Część 2.
  • Rodzina Monet. Diament

QUIZ fana fantasy. Czy dopasujesz bohatera do filmu lub ksiażki, z której pochodzi?

Pytanie 1 z 10
Kaz Brekker to bohater książki: