Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Bing creator / Dall-E

Nowe seriale

Ród smoka otrzyma prequel. Wiemy, kto będzie bohaterem nowego serialu HBO!

2024-02-12 22:37

Seriale HBO Gra o Tron i Ród smoka cieszą się olbrzymią popularnością. Nic więc dziwnego, że platforma planuje nowe produkcje tworzone na bazie książek Georga R.R. Matina. Sprawdźcie, najnowsze informacje o nowym serialu w Świecie Gry o Tron.

Jakiś czas temu George R.R. Martin wspomniał, że powstają 3 nowe produkcje w świecie z jego książek. Autor zdradził wtedy, kim będą bohaterowie dwóch pierwszych produkcji, natomiast bohater trzeciego serialu był nieznany. Teraz już wiadomo, że trzeci serial będzie spinn-offem Gry o Tron i Rodu Smoka.

Nowy serial w świecie Gry o Tron – zobaczymy krwawy podbój Aegona

Nowy projekt o którym wspomniał autor na razie nie ma tytułu, a pierwsze informacje na ten temat ujawnił portal The Hollywood Reporter. Wiadomo już, że bohaterem nowego serialu ma być Aegon Zdobywca. Oznacza to, że nowa produkcja będzie prequelem zarówno "Gry o tron" jak i "Rodu smoka". Z serialu dowiemy się, jak Targaryenowie przejęli władzę nad Westeros. Fabuła opowiadać będzie o pierwszym Targaryenie, który podbił kontynent wraz ze swoimi siostrzanymi żonami, Rhaenys i Visenyą, oraz ich smokami. Fabuła serialu ma zająć się Mattson Tomlin, który współpracował już przy Batmanie Matta Reevesa i jest współautorem jego nadchodzącej kontynuacji, The Batman Part II. Napisał także scenariusz do adaptacji komiksu akcji Keanu Reevesa BRZRKR, a dla Netfliksa przygotowuje animowany serial z uniwersum Terminatora. Może to sugerować, że także nowy serial HBO będzie animowany.

Ród Smoka: QUIZ - Dopasuj smoka do jeźdźca

Pytanie 1 z 9
Królowa Rhaenyra I latała na smoku o imieniu...
Wiedźmin: Stary Świat