Oto nowa superbohaterka Marvela. Kim jest Kahhori?

i

Autor: Marvel / Canva.pl Zdjęcie poglądowe

Oto nowa superbohaterka Marvela. Kim jest Kahhori?

2023-03-13 9:00

Marvel zdradził pierwsze informacje na temat swojej nowej superbohaterki. Kahhori wzbudza zarówno ciekawość, jak i spore kontrowersje, ponieważ nie pochodzi z komiksów. Chociaż daje to ogromną szansę dla studia, to fani dotychczasowych produkcji mogą nie przyjąć jej tak ciepło. Co już o niej wiemy? Sprawdźcie!

Nowa superbohaterka Marvela. Kim jest Kahhori?

Nowa superbohaterka Marvela, czyli Kahhori zadebiutuje w animacji What If…? Co by było, gdyby Tesserakt spadł na ziemię? Właśnie o tym będzie opowiadał odcinek, w którym ją poznamy. Młodziutka Kahhori, członkini plemienia Mohikanów, znajdzie się na drodze do odkrycia swoich nowych niesamowitych mocy. Już wiadomo, że plemienne imię, naszej bohaterki oznacza "poruszająca las". Scenarzysta zdradził również, że by uratować ludzkość i odmienić bieg historii Kahhori nie tylko musi zasłużyć na swoje imię, lecz również otrzymać wsparcie od potężnych sojuszników. Scenariusz odcinka napisany zostanie przez Ryana Little w bliskiej współpracy z członkami Mohawk Nation. Ma to pomóc w zapewnieniu historii autentyczności.

Urzędnicy od lat nie mogą się dogadać, żeby naprawić dziurę. Sprawa trafiła do sądu

Jak wygląda Kahhori?

Jak wygląda Kahhori? Pierwsza grafika przedstawiające nową superbohaterkę pojawiła się już w sieci. Możecie ją zobaczyć poniżej. Jej wizerunek pojawić ma się również na gadżetach reklamowych.

Oto nowa superbohaterka Marvela. Kim jest Kahhori?

i

Autor: Marvel Zdjęcie poglądowe

Quiz. Jedzenie czy zwierzę? Sprawdź swoją wiedzę w szybkim quizie!

Pytanie 1 z 10
Goji to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE