Mortal Kombat - smkkpm. Powstał utwór o tym, że „bycie millenialsem może już czasem boleć”!

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

MUZYKA

Mortal Kombat - smkkpm. Powstał utwór o tym, że „bycie millenialsem może już czasem boleć”!

2024-01-03 9:21

Z reguły nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale w każdej chwili może przyjść do Ciebie bóg piorunów, albo inny potężny boss z innego wymiaru, aby wezwać Cię na największy turniej sztuk walki – walki z ogarnianiem codzienności. "Mortal Kombat" - to odpowiedź na pytanie co zrobić, gdy okazuje się, że już jest jakieś GEN Z, a Ty przecież nadal czujesz się niedojrzały!

Możesz nawet nie pamiętać, co to dokładnie jest „Mortal Kombat”. Jednak dla nas, jest to hymn życia. Wciskasz losowe przyciski i patrzysz, co się dopiero wydarzy. Najważniejsza zasada każdego gracza jest zawsze taka sama: porażka to tylko lekcja. I dopiero po wielu łzach, trudach i złych decyzjach, odkrywasz tę prawdę na terapiach i w poradnikach z designerskimi okładkami. Kto by pomyślał, że niewinny Liu Kang czy Johnny Cage z głupawej bijatyki na starym kompie z ekranem CRT, będzie dla nas tak pięknym przesłaniem na życie.

Niezapomniani na YouTube 2023

Mortal Kombat - smkkpm. Bycie millenialsem może już czasem boleć!

Singiel SMKKPM - "Mortal Kombat" wraz z teledyskiem dostępny jest już na YouTube oraz wszystkich platformach streamingowych. Ten numer idealny jest na nowy rok! Pozwala nam ponownie pomyśleć o tym wyzwaniach, porażkach i sukcesach millenialsów. Numeru możecie posłuchać poniżej!

SMKKPM – czyli Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, to krakowski zespół prezentujący bezpretensjonalne połączenie humoru, dystansu do życia, szczerej zabawy i fantastycznej alternatywnej muzyki. Grupa ma na koncie dwa albumy: "Superbohater" [2018] oraz "Brzydki" [2023]. W swojej muzyce i tekstach często wyrażają humor, dystans do siebie i świata oraz ironiczny pesymizm. Promują "przeciętność", akceptację siebie i dobre, życiowe przesłanie. Ich utwory "Superbohater", "Kartografia" i "Piechotą do Twojego serca" trafiły do polskiej komedii romantycznej "Miłość jest blisko". Z kolei piosenka "Bzdury" znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu "Czarna Owca". Grupa ma za sobą kilkanaście występów telewizyjnych oraz koncerty na wielu wydarzeniach kulturalnych, juwenaliach, nocach teatrów, festiwalach i wszelkiego rodzaju imprezach muzycznych. SMKKPM została również wybrana jako support grupy Scorpions podczas Life Festival Oświęcim w 2017 roku.

Źródło: Materiały prasowe

Technologie w PRL. Sprawdź, czy byłbyś geekiem tamtych czasów!

Pytanie 1 z 10
W każdym polskim domu stał telewizor...