LoL Worlds 2023

i

Autor: Photo by Colin Young-Wolff/Riot Games

Worlds 2024

LoL Worlds 2024 odbędzie się blisko Polski! Fani będą zadowoleni

2023-11-29 10:10

Podczas finałów Mistrzostw Świata League of Legends Worlds 2023 poznaliśmy miejsce, w którym odbędą się przyszłe zawody o Puchar Przywoływaczy. Fani na całym świecie już w 2024 roku przeniosą się do europejskiego miasta, Anglii!

League of Legends Worlds to szczyt rywalizacji e-sportowej, w której najlepsze drużyny ze wszystkich regionów rywalizują o prestiżowy tytuł mistrza świata. Odbywający się co roku, ten miesięczny turniej prezentuje wykwalifikowane formacje z lig zawodowych, rozsianych po całym świecie. Uznawane za jedno z największych i najchętniej oglądanych wydarzeń związanych z grami i e-sportem, Worlds fascynuje publiczność swoją wspaniałością oraz zaciętą rywalizacją. W 2024 roku najważniejsza impreza w LoL-u przeniesie się do Anglii.

LoL Worlds 2024 odbędzie się w The O2

Gocheok Sky Dome w Seulu było miejscem finałów Mistrzostw Świata w 2023 roku. Teraz w przyszłym roku turniej LoL Worlds 2024 przeniesie się do Wielkiej Brytanii, a konkretniej Anglii. Mistrzostwa Świata w Seulu pobiły już rekordy oglądalności tego spotu.

O2 to jedno z ulubionych centrów rozrywki w Londynie, ze stadionem, który może pomieścić 20 000 widzów. Dzięki temu w wydarzeniu będzie mogło wziąć udział prawie 4000 dodatkowych fanów w porównaniu z pojemnością Gocheok Sky Dome.

Londyn był niedawno gospodarzem League of Legends Mid-Season Invitational. Dzięki temu wydarzeniu JD Gaming zgarnęło do domu nagrodę w wysokości 50 000 dolarów i zainspirowało do zorganizowania finałów Mistrzostw w Anglii.

CZY TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY ISTNIEJE? PROF. CHMAJ: PRZYŁĘBSKA NIE WYKAZUJE SIĘ WIEDZĄ PRAWNICZĄ | DUDEK O POLITYCE

Worlds 2023. E-sportowy QUIZ o mistrzostwach świata League of Legends. Sprawdź swoją wiedzę

Pytanie 1 z 14
Worlds 2023 odbędą się w: