Loki / Disney +

i

Autor: Loki / Disney +

Seriale

Loki. Usunięta scena z 1. sezonu zmieniłaby relację Sylvie i Lokiego

2023-09-26 16:23

Już wkrótce pojawi się drugi sezon serialu Loki. Fani, którzy czekają na dalszą część przygód Lokiego, zapewne zainteresuje informacja, że twórcy mieli początkowo nieco inny pomysł na rozwiązanie wątków Sylvie i Lokiego. Zobaczcie, jak wygląda usunięta scena z 1. sezonu Lokiego i co by zmieniła w relacji bohaterów.

Spis treści

  1. Usunięta scena z 1. sezonu Lokiego
  2. Loki 2. sezon, kiedy premiera?

Usunięta scena z 1. sezonu Lokiego

Udostępniona w internecie usunięta scena z 1. sezonu serialu Loki może zaskoczyć fanów serialu. Ukazuje ona wycięty fragment z serialu, który mógł znacząco wpłynąć na losy głównych bohaterów. W internecie udostępniono fragment z 1. sezonu, który przedstawia alternatywną wersję wydarzeń z 4. odcinka 1. sezonu zatytułowanego "The Nexus Event". Wydarzenia, które pokazano w wyciętej scenie, mogły mieć olbrzymi wpływ na relacje Lokiego i Sylvie. Nagranie udostępnił serwis IGN z okazji nadchodzącej premiery kolekcjonerskiego wydania Blu-ray z 1. sezonem Lokiego. W wersji, którą znamy z serialu, w tym odcinku dochodzi do zbliżenia między bohaterami, którzy są przekonani, że zaraz zginą. Ten moment niewątpliwie miał wpływ na dalszą relację bohaterów, zwłaszcza że usunięta scena nie sprzyjałaby budowaniu sympatii ani zaufania między tymi postaciami. W usuniętej scenie w momencie pojawienia się TVA Loki bierze Sylvie jako zakładniczkę, która niezadowolona z takiego obrotu spraw (dosłownie) odgryza się Lokiemu. Gdyby twórcy wybrali takie zachowanie głównego bohatera, to relacja między tymi postaciami w 2. sezonie mogłaby być zupełnie inna. Nagranie z tą sceną znajdziecie poniżej.

Loki 2. sezon, kiedy premiera?

Osobom, które czekają na kolejne odcinki, przypominamy, że 2. sezon serialu Loki trafi na platformę Disney+ już 6 października.

WIEDŹMIN 3 PEŁEN ABSURDU?! 5 RZECZY, KTÓRE SIĘ TOTALNIE NIE UDAŁY | To Się Kręci #19