screen z filmu Avengers / Marvel Studios

i

Autor: screen z filmu Avengers (2012) / Marvel Studios

LEGO

LEGO Marvel: Avengers Tower. Wyciekły zdjęcia nowego rekordowego zestawu LEGO

2023-10-24 12:21

Jeśli przecieki się potwierdzą, to już wkrótce w sprzedaży pojawi się nowy zestaw LEGO z serii Marvel. Będzie to kolejny duży zestaw, który najprawdopodobniej swoją ceną wpisze się jako jeden z najdroższych zestawów z serii Marvel i prawdopodobnie tym samym trafi do 10. najdroższych zestawów LEGO. Zobaczcie, jak wygląda!

Spis treści

  1. Nowy zestaw LEGO Marvel Wieża Avengersów
  2. LEGO Wieża Avengersów - cena
  3. Najdroższy zestaw LEGO Marvel

Nowy zestaw LEGO Marvel Wieża Avengersów

Fani komiksów Marvela zapewne będą zachwyceni najnowszym zestawem LEGO z tej serii. Jeśli wierzyć przeciekom, które zasypały social media, już wkrótce fani będą mogli kupić i zbudować dużą klockową wersję wieży Avengersów. Superbohaterowie Marvela już nie raz pojawiali się w zestawach LEGO. Najnowszy zestaw, którego nieoficjalne zdjęcia można już znaleźć w internecie (między innymi na stronie Falconbricks), przedstawia duży wieżowiec Tony’ego Starka, który był siedzibą Avengersów. Według podanych informacji premiera zestawu została zaplanowana na Black Friday - 24 listopada. Pierwsze zdjęcia tego zestawu wskazują, że będzie on naprawdę duży. Wieżowiec ma składać się z 5201 elementów, z których powstać ma 90-centymetrowy budynek o sześciu piętrach. W zestawie znajdzie się też olbrzymia ilość minifigurek. Zestaw ten ma zawierać aż 31 figurek bohaterów znanych z Avengersów! Wśród bohaterów znajdzie się między innymi: Tony Stark (i jego dwie zbroje Iron Mana), Czarna Wdowa, Kapitan Ameryka, Thor, Loki oraz duża figurka Hulka. Oprócz budynku i superbohaterów w zestawie ma się znaleźć również Quinjet oraz statek przedstawicieli hordy Leviathanów.

LEGO Wieża Avengersów - cena

Według wstępnych informacji zestaw ma kosztować około 524,99 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę ok. 2200 złotych. Ta cena może spowodować, że zestaw ten trafi na listę 10 najdroższych zestawów LEGO.

Najdroższy zestaw LEGO Marvel

Wieża Avengersów będzie prawdopodobnie jednym z najdroższych zestawów z serii LEGO Marvel, bo najdroższym zestawem z tej serii jest obecnie zbroja Hulkbuster za 2599,99 zł.

Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Natashy Romanoff?
Czarna Wdowa film
Czy Lego to zabawa dla dorosłych? | Tak trzeba żyć #14 Eska