LEGO

LEGO Ideas 2024. Najlepsze zestawy dla fanów anime! Musicie je zobaczyć!

2024-04-01 17:28

Klocki LEGO aktualnie oferują możliwość zabawy dla niemalże każdego, ponieważ nie ogranicza nas wiek, fantazja lub cokolwiek innego. Istnieje wielu zestawów z najróżniejszych uniwersów, czy nawet dziedzin życia. Jedną z takich kategorii są LEGO dla fanów anime, które, chociaż nie zostały jeszcze zatwierdzone, już niedługo mogą trafić na półki sklepowe.

Spis treści

  1. Naruto Run!!!
  2. K-ON!: Light Music Club
  3. The Swordfish II z Cowboy Bebop
  4. Naruto: Sklep Ichiraku Ramen
  5. Avatar: The Last Airbender i cztery żywioły
  6. Spirited Away i osiem wyjątkowych pokoi
  7. YU-GI-OH!: Ostateczna rozgrywka
  8. Toyota Corolla AE86

Naruto Run!!!

Jednym z zestawów LEGO, który cieszy się dużym zainteresowaniem fanów anime, może być Naruto Run autorstwa LordSoarin115. Ten zestaw LEGO z anime przedstawia Naruto, Sakurę, Sasuke i Kakashiego z Drużyny 7 — wszyscy biegają w typowym stylu Naruto. Wszyscy mają na sobie stroje Naruto Shippudena, a pod każdą postacią znajdują się nawet kępki trawy. LordSoarin115 twórczo uchwycił cztery projekty postaci Naruto przy użyciu minimalnej liczby elementów, zachowując jednocześnie charakterystyczny styl włosów i ubioru postaci.

Czytaj też: LEGO Architecture 2024 z Katedrą Notre Dame! Największy projekt liczący 4383 elementów

K-ON!: Light Music Club

StarlordRockz odtworzył jedną z najbardziej znanych sal szkolnych wszechczasów, budując z klocków LEGO salę klubową z muzyką rozrywkową K-ON. Włączając zdejmowaną salę koncertową, instrumenty, stolik do herbaty i zbiornik Ton-Chan, StarlordRockz dopełnił wygląd pomieszczenia i ujawnił, jak bardzo byli zaangażowani w projekt. Choć oficjalny projekt na stronie LEGO IDEAS wygasł, zestaw K-ON z całą pewnością może powstać.

Czytaj też: LEGO Star Wars z nowymi zestawami statków na 25-lecie! Sokół Millennium, Inivisible Hand i Tantive

The Swordfish II z Cowboy Bebop

Nawet osoby niebędące fanami Cowboya Bebopa musiałyby przyznać, jak fajnie wygląda Swordfish II zarówno w materiale źródłowym, jak i w zestawie anime LEGO Idea autorstwa Bena Osborne'a. Ma nie tylko unikalny kształt i konstrukcję, ale też wygląda tak, jakby mógł dorównać niektórym myśliwcom LEGO Star Wars.

Czytaj też: LEGO Ideas 2024. D&D, Kot, Drzewo Genealogiczne i wiele więcej zestawów tego lata

Naruto: Sklep Ichiraku Ramen

Jeśli Dolina Końca jest najbardziej charakterystyczną lokalizacją Naruto, to sklep Ichiraku Ramen jest prawdopodobnie drugą najbardziej kultową lokalizacją. Zestaw LEGO Naruto Idea od DadiTwins pozostaje jednym z najbardziej szczegółowych zestawów anime oferowanych w całej witrynie Ideas.

Czytaj też: LEGO zestawy dla graczy w 2024 r. Mario, Sonic, Horizon i wiele więcej!

Avatar: The Last Airbender i cztery żywioły

Avatar: The Last Airbender to kolejna seria czerpiąca ogromną inspirację z anime i tak jest zwykle określana przez fanów. Chociaż dwudziesta piąta rocznica Avatara przypada dopiero w lutym 2025 r., firma Thebrickfalcon stworzyła ten pomysłowy zestaw Lego odtwarzający cztery żywioły, w nadziei, że zostanie zaakceptowany przed nadejściem faktycznej rocznicowej daty.

Spirited Away i osiem wyjątkowych pokoi

Spirited Away to fantastyczny film animowany Studio Ghibli, który bada zjawiska paranormalne, a jego świat został odtworzony w tym zestawie Lego Ideas składającym się z 2612 elementów, stworzonym przez Legotrumana. Łącznie jest osiem pokoi. Zawiera także trzy minifigurki i sześć figurek do zbudowania z klocków.

YU-GI-OH!: Ostateczna rozgrywka

Dark Magician Vs Blue-Eyes White Dragon od Zero Helix z pewnością przeprowadziłby bezpośredni atak na portfele wielu fanów anime. Ten zestaw byłby imponujący, gdyby na stojakach znajdowały się tylko Blue-Eyes i Dark Magician. Jednak Zero Helix podnosi poprzeczkę, włączając tematyczne pole bitwy i zniszczony filar, który z pewnością został uszkodzony podczas pojedynku.

Toyota Corolla AE86

LEGO nie jest obce w tworzeniu zestawów do prawdziwych samochodów, takich jak zestawy Bugatti Chiron i Land Rover Defender. Wersja LEGO Toyoty Corolla AE86 firmy Individual D pasowałaby do pozostałych.

Express Biedrzyckiej: Przemysław Sadura, fragmenty SE BIZ

Demon Slayer QUIZ: Czy jesteś Hashira, Łowcą Demonów?

Pytanie 1 z 12
Co sprzedawał Tanjiro, zanim został Zabójcą Demonów?