LEGO

LEGO Icons 2024 Retro Radio! Zestaw ze specjalną ścieżką dźwiękową. Powrót do przeszłości

2024-05-09 7:38

LEGO potrafi zaskoczyć swoich fanów niemalże na każdym kroku. Wchodząc do sklepu lub na oficjalną stronę firmy, naszym oczom ujawnią się setki ciekawych, tematycznych zestawów skrojonych dla każdego z nas. Tym razem LEGO postanowiło zwrócić się w stronę prawdziwych Nerdów i sprezentować im retro radio w ramach serii Icons.

Jeśli tak jak my uważacie się za prawdziwych Nerdów, to jesteśmy pewnie, że ten nadchodzący zestaw LEGO Icons na 2024 rok przypadnie wam do gustu. Pierwsze informacje, które pojawiły się jeszcze w zeszłym tygodniu, przedstawiają nam budowlę zarówno dla młodszych, ciekawych świata odbiorców, jak i tych dojrzalszych. Firma ponownie sięgnęła po retro styl, który wcześniej nie był przez nich zaniedbany!

LEGO Icons 2024 Retro Radio

Nowy zestaw muzyczny, który ukaże się 1 czerwca wraz z Władcą Pierścieni Barad-Dur, powinien zapewnić nam szczegółowy model radia w stylu vintage. Zestaw będzie kosztował 109,99 dolarów i będzie zawierał 906 elementów LEGO. Krążą pogłoski, że radio będzie wyposażone w aspekt dźwiękowy. Podobny do tego, który widzieliśmy w Tiary Przydziału LEGO Harry Potter!

Policjanci czytają bajki dzieciom

Disney QUIZ: Prawda czy Fałsz? Tylko 30% fanów rozwiąże ten test o bajkach i filmach!

Pytanie 1 z 24
Małpa Aladyna nazywa się Abu.