Rekkles

i

Autor: LEC / Riot

LEC 2024

LEC 2024: Rekkles ponownie w Europie jeszcze tego lata? „To powrót do gry”

2024-04-08 9:47

Carl "Rekkles" Larsson ponownie zaskoczył fanów League of Legends na całym świecie, niedługo po tym, jak podjął spontaniczną decyzję o przejściu z ligi LEC do akademii T1. Teraz ponawia on temat powrotu do europejskich rozgrywek.

Rekkles w niedawnym wywiadzie dla Caedrel zdradził, że chociaż wystąpienie w LCK byłoby „życiowym marzeniem”, nadal odczuwa on potrzebę poprawienia swojej gry w wielu obszarach. Dodatkowo 27-latek nie ukrywa, że w obecnej formie nie miałby szans na rywalizację z Keria, Delight, BeryL, czy Lehends. W rezultacie przed Szwedem otwiera się jeszcze jedna możliwość — powrót do LEC-a.

Czytaj też: T1 Rekkles ujawnia swoje problemy z autyzmem i wyjaśnia, jak uczyniło go to lepszym graczem

Rekkles powróci do LEC-a?

Dla Rekklesa LEC jest bardziej realną drogą powrotu do gry na najwyższym poziomie, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, jak wysoki poziom jest w Chinach. Jak jednak sam podkreśla, jeśli chce wrócić do Europy w letnim splicie w 2024 r., będzie musiał jeszcze raz sprawdzić się wśród młodych talentów.

Rekkles podjął historyczną decyzję o dołączeniu do T1 pod koniec 2023 roku, po tym jak w połowie roku został zdegradowany na ławkę rezerwowych Fnatic. Jako jeden z najbardziej kultowych graczy w Europie, Rekkles swoim debiutem w T1 Challengers wniósł ogromny rozgłos na koreańską scenę drugiej ligi, a jako support zespołu miał nawet niesamowite występy.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

League of Legends: którą postacią jesteś? Sprawdź się w QUIZIE!

Pytanie 1 z 8
Który z duchów/demonów jest Twoim ulubionym?