Igrzyska Śmierci: powstanie historia Finnica? Reżyser zabiera głos!

i

Autor: Wiese/face to face/east news Zdjęcie poglądowe

Igrzyska Śmierci

Igrzyska Śmierci: powstanie historia Finnicka? Reżyser zabiera głos!

2023-09-27 13:23

Finnick Odair to jeden z dawnych trybutów, zwycięzca z Dystryktu Czwartego znany z wygrania 65. Głodowych Igrzysk w wieku 14 lat. Finnick został wylosowany do 75. Głodowych Igrzysk wraz z Mags, która zgłosiła się jako ochotniczka za Annie - jego wtedy przyszłą żonę. Tak właśnie poznała go Katniss, czytelnicy i widzowie Igrzysk Śmierci. Czy teraz bohater doczeka się własnego filmu?

Igrzyska Śmierci: Ballada ptaków i węży trafią do kin już 17 listopada 2023. Prequel serii będzie rozgrywał się kilkadziesiąt lat przed wydarzeniami, które miały miejsce w trylogii o Kosogłosie. Młody, przyszły prezydent Corolianus Snow zostanie mentorem podczas 10. edycji Głodowych Igrzysk. Będzie partnerował dziewczynie z Dystryktu 12 - Lucy Gray Baird, co stanie się dla niego ogromnym wyzwaniem. Piękna Lucy Gray jest kimś więcej niż zwykłą członkinią trupy, a serce młodego Snowa sprawi, że rodzinne powiedzenie ,,Snow zawsze na szczycie" będzie przez moment prawdziwie zagrożone. Film Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży powstał na podstawie powieści Suzanne Collins pod tym samym tytułem. Fani odliczają dni do premiery, a reżyser zabiera głos w kwestii kolejnych ekranizacji!

Ogromna Farma Dyniowa w Radawie

Reżyser nadchodzącego filmu, Francis Lawrence, który z serią Igrzyska śmierci jest związany od samego początku, opowiedział o tym, jak widzi kolejne części. W rozmowie padło imię Finnicka i zrobiło się gorąco!

,,Jeśli Suzanne ma nowy pomysł tematyczny, który jej zdaniem wpasuje się w świat Panem, wszystko jedno czy z nowymi, czy starymi bohaterami, to będę zainteresowany wzięciem w tym udziału. Sam jednak nie mam żadnych myśli w stylu: „Chciałbym zobaczyć Igrzyska śmierci z Finnickiem w roli głównej”. Jaka jest tematyka warta przedstawienia? Oryginalna trylogia przedstawiała konsekwencje wojny, a Ballada ptaków i węży dotyczy stanu środowiska naturalnego. To czyni je bogatymi w treść i wyjaśnia, dlaczego przetrwały próbę czasu." - powiedział w wywiadzie dla vide Entertainment Weekly.

Chociaż historia Finnicka być może nigdy nie ujrzy światła dziennego, to jeśli nowy film okaże się sukcesem, to wypatrywać powinniśmy kolejnej książki z uniwersum. Skoro moglismy cofnąć się do przeszłości Snowa, to wszystko jest możliwe!

Arcytrudny QUIZ dla fanów Igrzysk Śmierci! Sprawdź, jak dobrze je pamiętasz!

Pytanie 1 z 10
Co oznacza imię "Katniss"?